Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Lurától könyvek? (lent)

Leiner Lurától könyvek? (lent)

Figyelt kérdés

Elolvastam az egész Szent Johanna gimit, nagyon tetszett. Tudtok még könyveket mondani tőle? A könyvtárba nem volt.


köszi



2017. jún. 26. 18:14
 1/10 anonim válasza:
76%

Leiner Lurától könyvek:


Leiner Lura: Késtél

2017. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bábel. Meg az egész bexi könyvsorozat. (Késtél. Hullocsillag. Illúzió. Nélküled. Valahol. Egyszer.)

És ott van az "Akkor szakítsunk".

2017. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem a best forever az a Bexi-sorozat:

1. Késtél

2. Hullócsillg

3. Illúzió

4. Nélküled

5. Valahol

6. Egyszer (egy hónpja jött ki)


Én ezteket imádtam, ha bírtad a SzJG-t, akkor ez is tetszeni fog:) Ha Cortez tetszett, akkor csak annyit, h ebben is van egy jó srác;)


Bábel:

(ez csak egy kötet - amit Laura írt, vannak rajongói továbbírások, azokból is van néhány jó - nekem olyan közepesen tetszett, jóval kevésbé kiszámítható, mint a SzJG (dec.20ra értve) Fesztiválos. Ha nem csíped a RHCP-t, akkor semmiképp nem ajánlom)


Akkor szakítsunk:

Hát... jó könyvnek jó könyv, de Laurától szerintem ez kevés. Nem SzJG vagy Bexi színvonalú, sok okosat mondanak benne, nincsenek benne olyan jól felépített krakterek, de élvezetes tud lenni az olvasása, ha belemerülsz...


Sajnos egyenlőre ennyi van, de írónőnk még él és virul, augusztusban hozza az új könyvéről az infókat a hivatlos honlapján:)

2017. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ami remélhetőleg sorozat lesz megint:D
2017. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, tuti elolvasom őket
2017. jún. 28. 12:05
 6/10 anonim válasza:

Ahogy az előzők írták: Bexi sorozat (nekem ez volt a kedvencem) Késtél, Hullócsillag, Illúzió, Nélküled, Valahol, Egyszer

Bábel

Akkor szakítsunk

Ém ezeket olvastam

2017. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És a egyszer valahol stb. c. könyvek más-más történet?
2017. júl. 1. 13:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát azok egy sorozat részei( Bexi 6. rész Késtél , hullócsillag,illúzió, nélküled, valahol , egyszer)
2017. júl. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Remek

Ez is remek

Közhelyek

Russel&Bee

Nyomból is megárt a sok

Akkor szakitsunk

Bábel

Bexi(Késtél, Hullócsillag, Illúzió, Nélküled, Valahol, Egyszer)

2017. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ezeket mind ő irta
2017. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!