Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a kedvenc vezetéknév...

Mi a kedvenc vezetéknév illetve keresztneveket? Ha nincs kedvenc vezetéknevetek, akkor mit vennétek fel szívesen?

Figyelt kérdés
Angolt és magyart is írhattok.

2017. júl. 4. 13:35
1 2
 1/12 anonim válasza:

Lakatos, Kalányos-vezetéknév

Alejandro-keresztnév

2017. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kárpáti Levente, Hajnal Tímea, Hargitai Réka
2017. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Couteau ("kutó") - vezetéknév

Keresztnévnek az Angela-t venném fel. Ezzel a névvel is konfirmáltam.

2017. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Keresztnévben a Boróka.
2017. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Zsákos Frodó nekem nagyon bejön
2017. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Magyar fiúnév: Csongor

Magyar lánynév: Heléna

Franciából van még kedvencem. Fiúnévből a Benoît (Ejtése "Bönoá") Ez kb. a Bence névnek felel meg.

Lánynévből pedig a Florance ("Floransz") Ennek a férfi párja viszont (A Floran) már nem tetszik. :)

Angolul pedig talán a Victoria (Bár ez magyarul is.) Férfi név nem jut eszembe, ami különösen tetszene.

Vezetékneveket nem tudom, szeretem a sajátomat, soha sem gondolkodtam másikon. :)

2017. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
A Heléna mióta magyar név ? Nagyon nincsenek sokan tisztában a nevekkel xD
2017. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez amúgy hogyan segít neked a névválasztásban, kedves kérdező? Csak kérdezem, egyébként én is mindig nehezen találok neveket a karaktereimnek. :)

De én Margó lennék nagyon szívesen. Magyarul és angolul (Margot) is. Vezetékneven még én sem gondolkodtam, valószínűleg valami olyasmi, ami illik ehhez a keresztnévhez.

Ha fiú lennék és ugyanúgy válaszolnék erre a kérdésre, akkor pedig azt mondanám, hogy én legszívesebben Vince lennék, hiszen ez is egy olyan név, melynek magyar és angol (Vincent) változata is nagyon tetszik.

2017. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem mindig segít, ha a környezetemben lévő emberekről meg kérdezem, hogy mi a kedvenc nevük:). Lehet, hogy csak én vagyok így vele, de nekem ez szokott segíteni.:)
2017. júl. 6. 09:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Hetes válaszoló! Mertem feltételezni, hogy nem magyar eredetű nevekre gondol, hanem a Magyarországon adható nevekre, mivel azt gondolom jelezte volna. Másrészt nem a gyermekének keres nevet, hanem a kategória és a címkék alapján ír, és a szereplők neveit szeretné kiválasztani. És én válaszoltam, hogy a kedvencem a Heléna. Miért kell rögtön belém kötni? :D

6-os voltam.

2017. júl. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!