Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Wattpad fanfictionről? (Mass Effect 2, később 3)

Figyelt kérdés

Nagy Mass Effect 2 rajongó vagyok, hatalmas fantáziával. Rengeteg fanfictiont olvastam, ezért elkezdtem írni egy sajátot is, de nincs nagy sikere, pedig elég sok részt kiadtam. A könyv folytatásával kezdtem, de szerettem volna, ha az olvasóim tudják, hogy a két főszereplő hogyan szeretett egymásba, mert erről is jókat lehet írni (szerintem).

E/3-ban kezdtem el írni, nem túlságosan Wattpad stílusban, de ettől legalább egyedi egy kicsit :D Inkább fanfiction.org féle, csak magyar verzióban.

Nem véletlenül van ott az a 18+, mert a játék eleve abba a kategóriába sorolandó és bevallom, nem vagyok rá büszke, de írtam már két olyan részt, ami nem a kisebbeknek való (egy van kiadva, következő rész szintén olyan lesz és már dolgozom a harmadikon. Persze nem lesz ezután mindegyik részben ilyen, csak most egy kicsit így jött az ötlet). A folytatását teljesen át kell majd írnom, ezért az jelenleg nem elérhető ( ma még publikálva volt).


Szeretnék véleményt, esetleg tanácsot kérni. Egyátalán érdekel valakit egy ilyen 'könyv'? Bármilyen építő jellegű kritikáért hálás vagyok. Mellesleg nincs bétám.


Ha már elkezdtem, akkor nem szeretném abbahagyni, azért sem, mert lefoglal és szeretek írni. Kisebb helyesírási hibák biztosan előfordulnak, de senki sem tökéletes :D


Előre is köszönöm!


[link]



2017. júl. 8. 21:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam: fanfiction.net
2017. júl. 8. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!