Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadon miért van ennyi...

Wattpadon miért van ennyi nyomorult?

Figyelt kérdés
Akik telerakják a könyvüket rövidítésekkel, emojikkal, 18+-os részekkel, miközben 12 éves kislányok. Meg akik nem tudnak írni. Nagyon idegesítő, mikor nem tudod, hogy oda mégis mi a f...omat akart írni. És a vessző, meg az ékezet sem díszként funkcionál... Tudom, tudom, nem kell olvasni, de állandóan ilyenekbe futok bele
2017. júl. 14. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ohh hidd el én is így vagyok vele. Csak engem az idegesít fel, hogy inkább ezeket a könyveket becsülik. Nem azt, aki megérdemli, mert jól ír, hanem amiben 18+-os jeleneten kívül szinte semmi sincs.
2017. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Most ez a divat. Nem azért csinálja mert van hozzá érzéke, hanem mert most menő a "könyvírás". Itt is 10 véleményező kérdésből 9 írás egy halom szemét. Amihez pedig nem kell sok fantázia, az a szex.
2017. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy önmagában nem értem, hogy a wattpad miért lett ennyire felkapott... Számomra, - elnézést mindenkitől, - de nagyon szutyok egy oldal, egy normális írást nem találtam még ott. Jó, mondjuk én ha fanfic-re vágyom, akkor az AFS-re megyek (mennék), ott eddig csak olyan gonddal találkoztam, hogy maga az írás stílus, vagy a karakterek nem tetszettek, de minden egyéb a helyén van.
2017. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nincs azzal baj, hogy kísérleteznek.

Mindenki xarul ír az elején.

2017. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Vannak gyöngyszemek, az biztos.


Pl. - az instagram-képek gyűjteménye E-kosaras kiscsajokról

- mikor az 'író' közli, hogy nem folytatja a 3 részes történetét, mert kifogyott az ötletekből, de olvasd el a következő két 'első fejezetét', hátha az majd vezet valahova

- mikor tőled kérdezik, miről írjanak

- mikor egy 'könyv' arról szól, hogy az 'írók' egymás kedvenc színét és kajáját kérdezgetik


Nem egyszerű olyat találni, amit érdemes elkezdeni, és akkor még nem beszéltünk olyan finomságokról, mint a helyesírás... :D

2017. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Na igen :D Engem személy szerint még az irritál nagyon,hogy KÖNYVNEK hívnak egy 3 word-oldalnyi szösszenetet...
2017. júl. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Same
2017. júl. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Niki, te vagy az?
2017. júl. 19. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!