Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van egy üres füzetem, mit...

Mevikee kérdése:

Van egy üres füzetem, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Van egy üres füzetem, ami nem mellesleg különleges számomra, mert drágán és nehezen sikerült beszereznem (legalább is Tokyo Ghoulosat nem mindenhol találok:D), de legalább megvan, s annyi minden kavarog bennem, de nem tudom mire használjam. Interneten írok és először arra gondoltam, hogy leírom bele a történetet, de irdatlan hosszú ahhoz és ezerszer jobban megérné inkább kinyomtatni, ha már mindenáron kézbevehetővé akarom tenni. Persze emellett szoktam jóval több történetet is írni, gondoltam arra, hogy majd ebbe kisebb történeteket írok, de nem tudom. Barátnőm azt mondta, hogy legyen ez egy napló, ami kettőnk nyaráról szól, mondom oké, egy próbát megér, de egy ilyen vastag füzetet ilyennel kitölteni szerintünk nem lehet, s a napló amúgy sem illik hozzám:D

Tényleg elég tanácstalan vagyok, nem tudom mire lenne érdemes használni.



2017. júl. 18. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Gonosz leszek, nagyon, de ilyen "barátság naplót" ne csinálj. Sajnos semmilyen kapcsolatra nincs garancia, nem biztos, hogy a jövő nyarat is együtt fogjátok tölteni... Ahogy arra sincs garancia, hogy az interneten fent maradnak az írásaid, vagy a gépeden. Az oldal, ahová feltöltötted, simán csődbe mehet, vele együtt mennének a ficik is, illetve a telefon, számítógép, laptop is bármikor bemondhatja az unalmast, szóval szerintem jó ötlet, hogy beleírd a ficiket, vagy esetleg kedvenc fic-íróktól kedvenc sztorikat kiírni. Vagy kinyomtatni, beleragasztani, bár az elég macera lenne :)


Én a helyedben várnék még, hogy lecsendesedjenek a gondolatok, és az agyacskám magától szelektálja az ötleteket.

2017. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el rendesen naplót írni! Mármint ne csak a barátnődről meg a nyárról, hanem úgy rendesen mindenről. Akár éveken át is írhatsz bele. :)
2017. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Írj bele dalszövegeket vagy hogymit szeretbel csinálni még a nyáron, illetve miket fogsz biztosan megcsinálni. Vagy akárefy számodraszép emléket. Vagy ha már Tokyo Ghoulos akkor animéket amiket nézel vagy amelyiket el szeretnéd kezdeni (Akár a kedvenc részedet idézetedet belőle) :D
2017. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az Attack on titan-es méregdrága kis füzetecskémmel voltam így, most meg naplót írok bele. :) Nem csak a nyárról, mindenről. Szerintem tök vicces lesz majd visszaolvasni pár év múlva.

Vagy ha szereted az animéket, akkor kritikákat is írhatnál róluk a füzetbe.

2017. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A dalszöveges, anime-idézetes ötlet még nekem is tetszik! :D
2017. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Készíts Bullet Journalt (vagy hogy kell írni)
2019. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!