Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc könyvetek...

Melyik a kedvenc könyvetek amit eddig olvastatok?

Figyelt kérdés

Melyik fogott meg titeket annyira, hogy alig tudtátok letenni? Újraolvastátok? Kort is írjatok :)

16L



2017. júl. 22. 20:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

-Éhezők viadala (mindegyik része)

-Kiéhezettek

-beavatott (első része)


14/l

2017. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Müller Péter - Szeretetkönyv

17F

2017. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Isten rabjai (Gárdonyi Géza)
2017. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

[link]


ez. Igen, újraolvastam.. két éve van meg és már vagy tízszer. Mindig találok benne egy mondatot, egy töredéket ami másmilyen megvilágításba helyezi a mostani életemet, és segít a nehéz időkben hogy értékelni tudjam azt hogy egészséges vagyok, és bármi lehet belőlem, és segít megérteni mekkora kincs is ez, és hogy okosan bánjak vele.

2017. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

J. Heller: 22-es csapdája

Legalább ötször olvastam már el.

47/F

2017. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Takami Kósun: Battle Royale

Pierce Brown: Vörös lázadás-trilógia

Dan Wells: John Cleaver-trilógia

Mark Lawrence: A széthullott birodalom-trilógia

Stephen King: Állattemető


Talán a leginkább a kissé nyomasztó, morbid hangulat, ami megfogott bennük.


17L

2017. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Az már a legalja, ha egy ilyen kérdésre adott választ lepontoz valaki...
2017. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Útvesztő trilógia :) Kedvenc könyvem, nem bírtam letenni olvasás közben, ha mégis megtörtént, akkor csak azért, mert az aktuális kötettel a kezemben aludtam be :D Egyszerűen imádom ezt a könyvet. Háromszor olvastam el eddig, és már nagyon érik a negyedik *-*

Hasonló élmény számomra a Harry Potter sorozat is, amit először filmben láttam, annyira megtetszett, hogy elkezdtem olvasni. Imádom eddig, bár még csak az ötödik kötetet olvasom. Számomra ez is hatalmas kedvenc, nem bírom letenni, ha egyszer belekezdek.

A tizenhárom okom is ilyen volt, egyetlen nap alatt elolvastam.

Akkor a Véres margaréták is letehetetlennek bizonyult. Az első helyen viszont akkor is az Útvesztő trilógia áll <3

2017. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az örök kedvencem a Harry Potter sorozat. Mindegyik részt már kismilliószor elolvastam, de sosem unom meg.

Zseniális.

22/L

2017. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Isaac Asimov: Leszáll az éj


Egy nagyon sajátos könyv, nagyon érdekes a vallás és a tudomány ellentétének bemutatása, de ennél azért jóval izgalmasabb a könyv. Apokaliptikus, lehet szurkolni a szereplőknek (persze a kedvenceim mind elhullottak): csak egyszer olvastm el, de akkor egy hétvége alatt ledaráltam. Két film készült belőle, mindkettő bűnrossz.


Csak még egy lapáttal rátett, hogy pont akkor merült le az e-book, amikor kiderült, ki élte túl az éjszakát.


16/F

2017. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!