Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potterben nem fürödnek?

A Harry Potterben nem fürödnek?

Figyelt kérdés

A könyveket rengetegszer olvastam, és az idők során lett pár megválaszolatlan kérdésem. Van lényeges meg lényegtelen, ez inkább az utóbbi. :D

Ti mit gondoltok?

Mert egyszer sem írták hogy elmentek volna fürödni vagy fogat mosni, mindig csak azt hogy vacsora után fáradtan lefeküdtek aludni...meg amúgy szó sincs fürdőhelyiségről, csak prefektusi fürdő van....szóval akkor nem fürdenek egész évben, csak a prefik?? :DDD



2017. aug. 1. 00:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%

De.

Ott van a suli körüli tó.

Hisztis Mirtilei is lehet fogatmosni.

És Harryu fürdik amikor van az a verseny. Gondolom,hogy a többiek is.


Bàr angliaban nem szokás fürdeni,Victoria királynő ha fürdőtt azt ruhában tette. Szóval lehet,hogy kihagyták.

2017. aug. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%
Balinea cleanum!
2017. aug. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 cathilina ***** válasza:
100%
A könyvben azt sem írták, hogy vizelni jártak volna. Akkor a mosdókat csak sírásra meg trollok legyőzésére használták?
2017. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván jártak fürdeni, csak, ahogy valaki már előttem mondta, nem volt leírva, mert egy nem lényege, kettő ez egy gyerekkönyv, mégis melyik gyereket érdekelnék a részletek, hogyan fürdött meg Harry?
2017. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Ez megmagyarázza, hogy Piton haja miért volt mindig zsíros!


De most komolyan, miért kellett volna ezt is leírni? Fodrászhoz se mennek, nem vágnak körmöt stb.

Ha valaminek nincs funkciója a történet szempontjából, akkor felesleges beleírni.

2017. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%

Engem mondjuk érdekelne,hogy,hogy fürdik Hermione,Luna,Ginie,A sárga csaj meg a Patil testvérek. Akár együtt akár külön,külön.

Meg Ronnak aza smárolos szöszije.

2017. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi vagyok :D és 1 évre elegendő ruhát hogy mosnak? Talán a manók?
2017. aug. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

a szennyest könnyen lehet hogy a manók mosták

amúgy azt hiszem a harmadik könyvben mikor dementorok támadják meg Harry-t és elvesztik a meccset utána kérdezi Harry hogy hol van Wood és Fred mondja hogy a zuhany alatt, biztos lelki válságban, nem azért mert vesztettek, hanem mert csapatkapitányként ő felel Harryért a kviddicspályán

2017. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%

én inkább azon gondolkoztam hogy a prefektusi fürdő a könyvben és a filmben is hatalmas volt pedig csak 24 prefektus volt összesen (ötöd-, hatod- és hetedévesek közül is kettő per ház = 2x4x3)

De ugye mindig egy fiút és egy lányt választottak tehát ez 12-12

Na most egy ekkora fürdő szerintem koedukált volt, nem hiszem hogy 12 diáknak építenek egy ekkora fürdőt és mellé építenek még egyet a masik, ellentétes nemű 12 prefektusnak

Szóval tizenkét 15-18 srác együtt fürdött tizenkét 15-18 éves lánnyal

A srácok mit kezdtek a kézenálló bohóccal, vagy erre is van valami bűbáj? :D

2017. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%
*15-18 éves srác
2017. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!