Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Értékelnétek az ifjúsági...

Értékelnétek az ifjúsági irodalom műfajú könyvemet?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve írogatok magamnak, Merengőre, illetve wattpadre, de úgy érzem, az igazi történet ötlete most fogant meg bennem :D Sokat jelentene, ha elolvasnátok a 418 szavas prológust, és rám zúdítanátok minden építő jellegű kritikát. Negatívat is ha lehet, mert hát mint tudjuk, az embert ezek viszik előre.

Ha valakit érdekel, írjon válaszba nemet és kort, én pedig amint tudom, küldöm :)

előre köszönöm.



2017. aug. 11. 11:29
 1/4 PresidentEvil ***** válasza:
100%

.

Azért a kérdés egy kicsit félrevezető. Milyen könyvet értékeljünk, ha csak egy 418 szavas prológus van meg belőle? Amiből valószínűleg nem tudnánk meg semmit, hiszen az csak felvezetésként szolgál. Tehát ne a prológust küldd (azon is elgondolkodhatsz, kell-e egyáltalán prológus, mára inkább csak divatból alkalmazzák wattpados körökben), hanem a történet vázlatát, abból legalább megállapítható, érdemes-e foglalkozni a dologgal.


Írd meg egy A4-es oldalnyi terjedelemben, honnan indul a történet, mi az alaphelyzet, mi a fő konfliktus, kik az ellenfelek és miért, hogyan jut el a főhős (és társai?) a megoldásig és mi a lezárás. A vázlatban nem szerepelhet semmiféle bullshit ("...és mindenféle kalandokba keverednek" vagy "tervezek ide egy naaagy fordulatot"), hanem konkrétan leírod, mi fog történni. Nyugi, a kutya sem fogja ellopni az ötleteidet, ha meg mégis megteszi, az nem elég ahhoz, hogy JÓ történetet írjon belőle, mert hiába egy jó vázlat, ha a tolvajnak nincs hozzá elég tehetsége.

2017. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem érdekel, elküldheted, de azért vázold fel, hogy miről is szól majd a történeted nagyjából. Kezdő író vagyok én is, szívesen segítek.

15/L

2017. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már írtam könyvet, ki is adták. Küldheted, szívesen elolvasom
2017. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szívesen "segítek", persze csak, ha nem befojásol a korom:D. 14/L
2017. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!