Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Lovacraft novella ez?

Melyik Lovacraft novella ez?

Figyelt kérdés

A főszereplő szobája ablakából nézi a kis darab csillagos eget, amenyit a többi épület látni enged, és így indul lelke interdimenzionális utakra.

Sajnos nem emlékszem a címére, de nagyon szeretném újra megtalálni...



2017. szept. 14. 14:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam, Lovecraft
2017. szept. 14. 15:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Polaris
2017. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is gondoltam erre, de nem vagyok benne biztos, hogy ezt keresem. Úgy rémlik, mintha 3. személyben lett volna. És Lovecraft kihangsúlyozza, hogy a főhős csak egy kis darab eget láthat a szobájából, amit a többi épület nem takar ki.
2017. szept. 15. 17:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Keresem tovább. Esetleg azt tudod, hogy hol olvastad (melyik könyvben)? Illetve a cselekményből másra nem emlékszel?
2017. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Már azt sem tudom, hogy könyvben olvastam-e, vagy a hplovecraft.hu oldalon. De köszönöm szépen a segítséget! Én is keresem még...
2017. szept. 20. 12:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azathoth (?)

Bár az nem novella, hanem egy befejezetlen műhöz készült részlet.

2017. szept. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen! Azathoth volt az! Köszönöm szépen.
2017. okt. 15. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!