Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Martin ott rontotta el hogy...

Gags kérdése:

Martin ott rontotta el hogy kiírta Tyriont, majd ezt követően kiragadta a szerepéből és valami olyanba tuszkolta ami nem illet hozzá?

Figyelt kérdés
Közkedvelt szereprőről van szó, aki váratlanul távozott a Kardok viharában és említést sem érdemelt a Varjak lakomáján... majd a Sárkányok táncában karakteridegen kalózkodásra kényszerűlt, az írót meg számos kritika érte emiatt. Talán részben azért nem jelent meg máig sem a 6. könyv? Mennyire ront ez A tűz és jég dala na meg a Trónok harca presztizsén?

2017. szept. 16. 17:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

Tyrion mikor kalózkodott?

Az 5. könyv és Tyrion:


-Először elment Illyrio palotájába Pentos-ban.

-Ott aztán utána a Rhoyne folyón utazott Griff-ékkel.

-Aztán Volantis környékén elrabolta őt Ser Jorah.

-Aztán hajóval akartak menni Mereen-be, de a hajót út közben elfogták rabszolgatartók.

-Aztán eladták őket rabszolgának.

-Aztán Mereen környékére kerültek rabszolgaként, ahol megszöktek és a Second Sons nevű sellsword company-hoz kerültek, miközben zajlik az óriási méretű mereen-i csata Daenerys erői és a rabszolgatartók között, mindkét oldalról emberek tízezreinek részvételével.


Én ahogy láttam, ez volt Tyrion története az 5. könyvben. Tehát ebben hol volt "kalózkodás"? Mondd már el könyörgöm, mire gondolsz. Mert tényleg kíváncsi vagyok.

2017. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Most számold meg hogy a nyomorult vázlatod során hánysor használtad a "hajó" az "utazás" a "rabszolga" és a "rablás" szavakat.
2017. szept. 25. 18:24
 13/14 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező a kérdés adott :D Te mondtad, hogy "a Sárkányok táncában karakteridegen kalózkodásra kényszerűlt", az egyik válaszoló pedig kíváncsi erre, mert nem emlékszik rá (én se), így kéri, hogy mondd el neki mikor történt ez.
2017. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%
És tanúi lehetünk, amint a kérdező rájön, hogy hülyeséget beszél, ezért szitkozódni kezd, nem tud válaszolni, és mindenkit lepontoz :'D
2017. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!