Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Volt olyan könyv, amiről úgy...

Volt olyan könyv, amiről úgy érzitek, megváltoztatta az életeteket?

Figyelt kérdés
Melyik volt az, és mikor olvastátok? Találomra vagy direkt olvastátok? Miben volt rátok nagy hatással? Lehet irodalmi de más jellegű könyv is.
2017. okt. 8. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Heló!


A Harry Potter első része. Azt hiszem, hogy 8 éves voltam, amikor megkaptam az egyik barátomtól születésnapomra. Addig állatos könyveket olvastam főként, meg dinósat, meséset... Aztán végül rászántam magam, hogy elolvassam, és ezután sokkal jobban megszerettette velem az olvasást.

2017. okt. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ken Follettől a Katedrális. 13 voltam. Anya azt mondta,hogy ha kiolvasom megszeretem az olvasást. Igaza lett.
2017. okt. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tolkien,Anne Rice
2017. okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
30%
Szent Johanna gimi 1-8
2017. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó 2: és miért változtatta meg?



Köszi mindenkinek.

2017. okt. 8. 20:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Michael Ende- A Végtelen Történet. Nagymamám polcán akadtam rá kb 12 évesen. Azonnal beszippantott, éjszala, a takaró alatt is azt olvastam, teljesen és menthetetlenül könyvmollyá tett.

Most 23 vagyok, de azóta sem volt olyan könyves élményem, mint ami akkor történt velem. Az egy Csoda volt.

2017. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az valóban nagyon jó, de a Momó is jó.
2017. okt. 28. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően meghatározták a további stílusom, érdeklődési köröm és mert ezek a könyvek egyfajta menedéket jelentettek a való világ elől.
2017. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2017. nov. 21. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!