Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Manapság szoktak még könyvesbo...

Manapság szoktak még könyvesboltban vagy interneten keresztül venni könyveket (ami papírból van) az emberek?

Figyelt kérdés
Az én nagyszüleimnek vettünk tabletet aztán meg lettek tanítva a dolgokra . Azóta nem vesznek rendes fából készült papír könyveket. Kenik vágják és olcsóbb és környezet barátabb megoldás ez. Tablet segítségével ott szoktak olvasgatni már modernizálódtak . Szóval a kérdésem van kereslet papír könyvekre ? Boltokban mennyire jellemző ez ? Régen nagyszüleim tv újságot is vették ,de ma már inkább tableten megnézik ,hogy mi lesz a tv-ben. Megéri a mai világban mondjuk egy könyvesboltot üzemeltetni ?

2017. okt. 19. 22:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Elég vicces az,hogy az én családomban senki sem szokott olvasni ahogy én sem :D Pedig nem kevesen vagyunk. Rajtunk múlna már becsődölnének a könyvesboltok. Amúgy jött egy új statisztika amelyben vizsgálták,hogy Magyarországon mennyire szeretnek olvasni és szoktak is e. Gyengén teljesítünk ebben
2017. nov. 3. 13:12
 12/16 A kérdező kommentje:
2017. nov. 3. 13:16
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy Mo.-n nem olvasnak sokan, az egy dolog. De az nem azt jelenti, hogy aki meg igen, az nem vesz annyi könyvet, hogy ne érje meg a könyvesboltoknak. Én pl. e-könyvolvasó mellett is átlag havi 3-4 könyvet vettem idén. Van, aki még többet. Mi kb. kiegyenlítjük azt a kiesést, amit a nem olvasók hoznak.

Aki meg papírkönyvet sem szeret olvasni, az ritkán kap rá az ekönyvre.

2017. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

" Aki meg papírkönyvet sem szeret olvasni, az ritkán kap rá az ekönyvre. "

Szerintem meg egyáltalán nem kap rá. Én mondjuk sosem szerettem nálam megállt a tudomány,hogy amikor el kellet olvasni pl.Egri csillagokat iskolába akkor anyámmal elolvastattam mert annyira utáltam akkor is olvasni :D Aki általánosba sem szeret az sosem fogja megszeretni az olvasást.

2017. nov. 3. 14:12
 15/16 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam,hogy az volt a célja ennek,hogy anyámmal olvastattam regényeket novellákat,hogy elmagyarázta nekem a lényeget aztán ennyi. Pl.Pál utcai fiúk,Vuk,János vitéz ezt mind elolvasta nekem és elmondta a lényegét ,de mindig hármast négyest kaptam a felelésekre. Már akkor nem szerettem olvasni 1-2 oldalt olvastam el életemben többet nem :) Nem,hogy még 100-200 oldalt :D
2017. nov. 3. 14:15
 16/16 A kérdező kommentje:
(Akkoriban még nem volt internet ,hogy leírják röviden miről szól lényegében ennyi a történet,hogy nem igazán kedvelem az olvasást.)
2017. nov. 3. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!