Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet vegyek neki...

Milyen könyvet vegyek neki ajándékba?

Figyelt kérdés
Egy nagyon közeli rokonom (60 közeli férfi) nagyon súlyos betegségben szenved, és szeretnék neki venni valami könyvet, ami erőt és kitartást adna neki. Rákos, és nem sok esélyt szavaznak neki, de ő hisz, és ezt szeretnénk megtartani. Vallásos, jóakaratú férfi, aki nyitott a többi vallás felé is, de ő keresztény katolikus. Most olvassa a Bibliát, nem tudom, mit vehetnék neki. Nem regényre gondoltam, inkább valami önismereti vagy oktató jellegűre. Nem tudom :(

2017. okt. 22. 22:04
 1/4 anonim válasza:

Én is keresztény vagyok, de csak az Igazából menyország jut eszembe. Nagyon jó, de lehet célzásnak veszi, úgyhogy nem ez a legjobb ötlet :( sajnálom. :( gyógyulást neki

Illetve ha nem is könyvet, de ajanlhatnád neki a Szent Brigitta imát, ha utananézel rengeteg jó dolog van vele kapcsoltban, lehet hogy örülne neki... :) esetleg nyomtasd ki, és kösd be...

2017. okt. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp utánanézek, köszönöm!
2017. okt. 24. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nyitott más vallásokra is, szerintem jó lehetne neki a Dalai Láma gondolatairól valami könyv
2017. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos már tárgytalan, de köszönöm szépen a válaszokat!
2017. nov. 26. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!