Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtam egy könyvet és kiszeretn...

Írtam egy könyvet és kiszeretném nyomtatni, de formailag tudtok benne segíteni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nos. A Wordbe írom és úgy szeretném megoldani, hogy amikor nyomtatok az A/4 lapra, ott kilencven fokkal el legyen fordítva a szöveg. A meglévő borítohoz ugyanis úgy szeretném beragasztani, hogy félbe hajtom a lapokat.

2017. nov. 11. 22:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és a 2013-as verzió van meg a gépemen.
2017. nov. 11. 22:18
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem fog műkődni, ugyanis ha a félbehajtott lapokat egymásba teszed, akkor a belső (könyv közepe fele lévő) oldalak sokkal kijjebb lesznek, mint a szélsők. Logikusabb lenne A/5-re állítani a formátumot, és úgy ragasztani. Láttál már könyvet? A gerincük nem véletlenül lapos és merőleges az oldalakkal.
2017. nov. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom ismered e de úgy gondoltam, ahogy a Légyjó minthalálig is van. A félbehajtott lapok eggyesével vannak a könyv gerinchez ragaszta. Nem úgy gondoltam, hogy lapot lapra.
2017. nov. 12. 11:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, 99%-ban vissza fogják dobni (tapasztalat, nekem kb. a 6-7. próbálkozásra bírálta el kedvezően a szakmai zsűri a novellámat, előtte mindig negatív visszajelzést kaptam).


A kiadók igencsak figyelnek a nyelvezetre, a stílusra, lehet-e bevételük belőle vagy nem fogják venni etc.

Kiadathatod magánúton, de az milliós összeg, ami nem biztos, hogy vissza is jön.

2017. nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!