Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyibe kerülne egy db...

Mennyibe kerülne egy db könyvet megcsináltatni, és hogyan? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Van a wattpadon egy történet ami annyira nagy hatással volt/van rám, hogy olyanba kezdtem bele amit még gondolatban is elvetettem. Szóval ez a történet elég inspiráló, szórakoztató és még sorolhatnám napestig. A történet írójától előtte engedélyt kérek. Csak magamnak szeretném könyv formátumban, hogy pl megyek valahova és olvasni szeretném (nem szeretek sokat netezni a telómon).


Hol lehetne egy ilyet megcsináltatni és kb mennyibe fájna?



2017. nov. 28. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kijelölöd a szöveget, lemented Wordbe, megszerkeszted, kinyomtatod, bespiráloztatod. Valószínűleg max 2000-ből megvan, de inkább kevesebb.
2017. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Én ezt úgy csináltam, hogy megformáztam először a szöveget A/5-s méretben, majd otthon kinyomtattam - A/5-s nyomtatólapot viszont nehéz szerezni, nálunk legalábbis csak egy bolt árulja, és ott is valami 2 hetet vártam rá, de neten egész jó áron lehet rendelni.

Szóval kinyomtattam, majd összeragasztottam a lapok széleit - ehhez előtt javaslok néhány könyvkészítős videót, a YouTube tele van velük, majd rátettem egy jó nehéz dobozt, hadd nyomja össze a lapokat. Közben megmértem a gerincet, majd Wordben megszerkesztettem hozzá a borítót, amit A/3 méretben kinyomtattam, majd egy kartonlapra ragasztottam, és kivágtam. Ezután összeragasztottam a könyv belsejét a borítóval.

Szerintem ez a legegyszerűbb módja a könyvkészítésnek, bár elsőre nekem is irtó ronda lett :D Egyedül a nyomtatás a drágább, de 5000 forintból kijön egy patron, a többi meg max 2000, szerintem abszolút vállalható összeg.

Elkészítheted keménykötésűként is, bár ott a nyomtatás már elég macerás, és kicsit hosszabb az egész folyamat.

Ha bármilyen kérdésed van még ezzel kapcsolatban, írj nyugodtan :)

2017. nov. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15%
Kérjük a könyv címét :P
2017. dec. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!