Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Felkeltené az érdeklődéseteket...

Felkeltené az érdeklődéseteket ez a történet? Esetleg olvasnátok tovább? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Sziasztok !

A történet tömören, egy 18 éves lányt szemszögéből: Miután magához tér, kétszáz társával együtt, egy terembe zárva, megtudja, hogy az elkövetkezendőkben nem lesz más feladatuk, mint túlélni. Nincsenek szabályok, bármit megtehetnek a cél érdekében. Egyetlen biztos pontot kapnak csupán, az egyik elrabolt zsebében lévő vörös kártya vezetői szerephez juttatja tulajdonosát.Arra , hogy miért , és hogyan kerültek ide, nem kapnak választ.

A völgy ahol ezentúl lakni kényszerülnek, végtelen erdőkkel tarkított, és csak egy biztos pont van, ahol táborozhatnak, egy több kisebb nagyobb faépületből álló egység. Itt játszódik majd a történet. A lány, Emily hamar komoly szerephez jut majd, hisz kiderül, hogy ő az egyetlen a táborban, aki ért a gyógyításhoz, doktor édesanyja révén. A főnök, akit a vörös kártya kiemelt a sorból, jó választásnak bizonyul, remek vezető, aki ezt tudja is magáról. A lányok a kegyeit keresik, hiszen nem csakhogy nagyon jóképű,de korlátlan hatalma is van, a fiúk pedig a köreihez akarnak tartozni, bekerülni a harcosok közé. Emily-t viszont keretek közé szorítja, nem akarja kockáztatni ugyanis az egyetlen gyógyítójuk elvesztését. Ez komoly konfliktusokhoz vezet kettejük között. Emily gyűlöli a fiút, de azt az érzést még jobban gyűlöli, hogy talán szeretni is tudná.

A kezdeti hitetlenséget felváltja a túlélésért folytatott küzdelem, hiszen akik a légvégéig kitartanak, hazamehetnek. Emily szeme előtt is csak ez a cél lebeg, de az út hosszú és tele van hatalmi harcokkal, szövetségekkel és ármányokkal, szerelemmel és halállal.

Fontos szerephez jut majd a mindennapi túlélésért folytatott küzdelem, a vadászatok, az újabb és újabb veszélyek és ellenségek, valamint a táboron belüli viszonyok.

Tízen, huszonéves korosztálynak íródna, lesznek benne 18+ os jelentek is. Talán lányokhoz szólna majd jobban, már csak azért is mert a főszereplő lány.:) De szeretném teleszőni izgalmakkal, fordulatokkal, hogy akár srácok is élvezettel olvashassák, nem csöpögős tinirománcnak szánom.

Egy blogot szeretnék indítani, de nagyon érdekelne a Ti véleményetek! Ha bármilyen kérdés felmerül, azonnal válaszolok.

Előre is köszönöm a véleményeket, építő kritikákat ! :)


2014. máj. 31. 16:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Basszus, ez nagyon kiraly otlet. Plane a blog sorozat. Ahogy olvastam a sztorit, egy tokeletes mai sci-fi kaland romantikus sorozatnak tudtam volna elkepzelni, de ez a blogban sorozatkent irni, egy k... nagy otlet. Nem tudom, hogy ez a te otleted-e, vagy valahol mar lattad, de halali otlet. Szerintem meg en is olvasnam, pedig, nagyon nem az en korosztalyomnak van. Mindenesetre, ha beinditod, mindenkeppen irdd meg, az oldal cimet. Viszont azt tudd, hogy egy ilyen kivalo sztroi igazan nagyra teszi a mercet. Szoval, csinald mindenkeppen, de ezt igenyesnek kell csinalnod. A sztori azonnal felkeltette az erdeklodesem, es beinditotta a fantaziamat. Csak jot tudok mondani a dologrol.
2014. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet!
2014. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Fú nagyon szépen köszönöm a válaszod!! Nagyon boldoggá tettél evvel a pár sorral, de bevallom őszintén, több megírt könyvből, filmből is merítettem ötletet, kiemeltem egy egy szálat, átdolgoztam őket, a saját ízlésemre, de így az ötletet nem merném teljesen sajátomnak nevezni.

Mindent meg fogok tenni az ügy érdekében, és mindenképp jelzem majd itt is, ha elindul a blog !

Köszönöm szépen még egyszer a válaszod !:)

2014. máj. 31. 17:06
 4/21 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy így gondolod! :)
2014. máj. 31. 17:08
 5/21 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy nézed a The 100 sorozatot.
2014. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Bizony :D Sőt, imádom is .
2014. máj. 31. 17:23
 7/21 anonim ***** válasza:

Építő kritikát írok,ne sértődj meg.


Őszintén szólva az alapok jó de aztán belekerült minden sablon ami egy jó sztorit tinicsöpögéssé silányít: a "nagyonjóképű meg domináns fiú", ,a "csendes,okos csaj",a kettejük vitája amiből persze szerelem lesz..


A tinilányoknak akik ugyanazt a történetet 10 féle köntösben megeszik,tökéletes lesz.


De a srácokat ezzel inkább taszítod.


Ha egy komorabb,felnőtt,Trónok-harca hangulatba ültetnéd akkor sokkal jobb lenne.

2014. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Na akkor jól gondoltam, kicsit átszínezve majdhogynem ugyanaz a története.
2014. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Na ez betalált, a legnagyobb dilemmámat fogalmaztad meg!

A sztori ami miatt igazából elkezdem írni a blogot, ugyanis tényleg a tini sablonnal dolgozik, így azért hatot rendesen az én történetemre is, és koromból adódóan engem leköt az ilyesmi valamint úgy érzem, talán kicsit könnyebben is tudnám írni.

Viszont, a Trónok harcás, jóval komolyabb vonulaton is elgondolkoztam, hiszen a kedven sorozatom, imádom a hangulatát, és biztosan komolyabb történet kerekedhetne belőle, de nem hiszem, hogy elég ügyesen tudnám írni.

Így valószínűleg megpróbálom majd még kiküszöbölni a sablonos részleteket és a lehető legkevesebb "nyáladzást" (:D) belevinni.

Köszönöm szépen az építő megjegyzéseidet, így tudom, hogy tényleg valósak a gondjaim a sztorival, és megpróbálom majd kijavítani őket!

2014. máj. 31. 18:03
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen, írtam is, hogy a történet nem teljesen saját, de úgy gondolom, ha alapjaiban hasonlít is a történet, de karakterekben(a gyógyítós elemet nem tudtam kikerülni, nem volt jobb ötletem:(), kidolgozásában más irányt fog venni a dolog. :)
2014. máj. 31. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!