Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti melyik önyvkarakterekl...

Ti melyik önyvkarakterekl utáljátok a legjobban?

Figyelt kérdés

2017. dec. 7. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egész 16 éves világmegváltó tinilányka típustól hányni tudnék. Értem én, hogy 2017-ben ezzel lehet a legtöbb pénzt keresni, mert a kamszlányok egy nagyon jövedelmező célközönség (igénytelen irodalmat is megvesznek, még ha drága is), de sírni tudnék tőlük.


Tudod, mikor gyönyörű szép a csaj, de észre sem veszi, persze minden top pasi érte rajong. De ő saját maga szerint tök átlagos. Van vagy 16 éves és vasággyal 50 kiló, de mindenkinél erősebb, katonákat puszta kézzel rommá ver. Amúgy morálisan is mindenki felett ál, ő egyedül látja a problémát tökéletes fényben és meg is oldja, miközben kioktat mindenki mást, akik küzel sem olyan jó emberek, mint ő. Hibája nincs, talán csak az, hogy túúúúúl kedves és túúúúúúl csodálatos. Tanulnia, fejlődnie, hibáznia sosem kell, mert mindig minden úgy működik, ahogy neki jó. Talán meghal valaki körülötte, de ettől is csak misztikusan tökéletesebb lesz, mert innentől szenved lelkileg.


Béna vagy simán csak pénzéhes íírók kedvence. Gyakorlatilag bármilyen mennyiségben eladható az igénytelen tömegeknek.

2017. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem láttam még ilyen karaltereket, de a hasonlókat én is utálom... :)
2017. dec. 7. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
kkor gondolom nem sok YA könyvet olvasol. :D Katniss, a csaj Cassandra Clare könyveiből, a bérgyilkos csj Sarah J. Maas könyveiből, Lila Bard Victoria Schwab könyveiből, Alina Leigh Bardugo könyveiből.
2017. dec. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A young adult az egyik kedvencem a műfajból Sarah J Massben nem annyira idegesít - mondjuk, Cléarenél...
2017. dec. 8. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
A Hunger Games hősszerelmes párjától, a szuper cuki Peetától és az über badass Katnisstől okádhatnékom van. Vagy az igazán nagyszerű Nagy Márktól a Bexi-sorozatban.
2017. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. dec. 9. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!