Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány éves kortól már NEM...

Hány éves kortól már NEM félelmetes a Harry Potter sorozat részei negyediktől fölfelé?

Figyelt kérdés

Én 14 voltam, amikor olvastam az első négy rész, szóval nyilván nekem nem volt az, de sok helyről hallom, hogy simán odaadják az első két részt nyolcéves gyereknek is.

Csak a könyves tapasztalatokra vagyok kíváncsi, a filmes nem érdekel.

Nincs olyan korú gyerekismerősöm, csupán érdekel.


2017. dec. 14. 13:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen gyerekfüggő.

Én személy szerint 11 évesen olvastam az összeset először.Akkor adták oda nekem.Félelmetesnek egyáltalán nem tartottam.

Szóval félelmetesnek szerintem nem félelmetes de nem biztos hogy mondjuk egy 7 évesnek kéne azt olvasnia hogy Piton megöli Dumbledoret aki lezuhan a toronyból és ripityára törik az összes csontja.

2017. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem itt csak te nem tudsz szöveget értelmezni! Mindenki a kérdésedre válaszolt.
2018. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!