Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire lenne unalmas a...

Mennyire lenne unalmas a percy jackson könyvek egy 16 évesnek?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim mind 12 éves korukban olvasták, de én most kaptam kedvet hozzá. Nem vagyok már túl idős hozzá?

2017. dec. 21. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Percy Jackson fandom nagy része 16-18 éves kamaszokból áll, úgyhogy... ne aggódj, nem vagy túl öreg hozzá. És ha az is lennél, attól még nyugodtan elolvashatnád. Nincsenek szabályok, azt olvasol, amit csak szeretnél. :)
2017. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 évesen olvastam és tetszett... egy könyv sem korfüggő...
2017. dec. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Én 21 voltam amikor elolvastam az első öt konyvet (29 óra alatt egyhuzamban). És szerintem ez egyáltalán nem kor függő hanem inkább téma függő. Mert kevesen ismerik a görög mitológiát és ezért lehet az hogy nem mindenkinek tetszik. Legalább egy alapfokú ismeret kell hozzá. Hogy ki melyik isten, ki kinek az isteni gyermeke stb.

Mellesleg ha egyszer rá éreztél az ízére akkor nem fogod tudni abba hagyni. Mert én miota elolvastam a könyveket (1,5 éve) azóta folyamatosan olvasok fanfictionokat. Tobb százat elolvastam mar belőlük és meg csak a negyedénél sem tartok az osszes megirtaknak.

2017. dec. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14 éves múltam, és most olvasom az Olümposz vérét angolul. Szerintem nem korfüggő. A történet elejétől kezdve 12-18 éves korüig vannak benne a főbb szereplők a teljes sorozatban (tisztelet kivételnek-pl. Luke, és a mitológiai lényeket nem számítjuk) A téma görög mitológiáról szól, ami ilyen szinten mindenkinek érdekes, nincs olyan, hogy túl idős legyél hozzá.
2017. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29 óra egy ilyen nyúlfarknyi könyvre?
2017. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a Villám Tolvajt olvastam el 29 óra alatt hanem az első 5 könyvet. És nekem ez nagy teljesítmény olyantól aki nagyon ritkán olvasót el bármilyen könyvet.
2017. dec. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!