Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van korhatára az Aranymosás...

Van korhatára az Aranymosás Irodalmi Pályázatnak? Ha igen, hány éves kortól lehet pályázni? Vannak itt olyanok, akik részt vettek és vannak tapasztalataik?

Figyelt kérdés

Elég sok kérdésem van, mert szeretném elküldeni egy igen jól sikerült könyvemet, a korosztályomnak nagyon tetszett és bepróbálkoznék az Aranymosással, hátha..

Nagyon jó lenne, ha fönti kérdésekre 15-ig választ kapnék, ugyanis az a határidő.

A történetet illetően, ha valakit érdekelne, egy ifjúsági regény, ami szerintem tetszene az... Ifjúságnak. Ezalatt olyan 14-18 éves lányokat értem.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 10. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs korhatár, de amennyiben kiválasztják a könyved a gondviselőid (szüleid) írásos beleegyezése szükséges majd a kiadáshoz. Legalábbis úgy rémlik ezt válaszolták korábban valakinek.
2018. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kimaradt: akkor kell a beleegyezésük ha 18 év alatti vagy, de nekem az az érzésem, hogy fiatalabb vagy.
2018. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg el kell olvasni a pályázati felhívást. Ha abban nincs, akkor nincs. Ilyen egyszerű...
2018. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, elolvastam a szabályzatot, de az zavart, hogy szinte minden évben felnőttek nyertek. Hogy van ez? Összehasonlítanak egy felnőtt által írt regényt egy gyerek általéval? Tegyük fel, ugyanúgy tiniregény, de a felnőtté mindig jobb lesz, mert jobb a szókincse, választékosabb. Gyerekek miért nem nyernek soha?
2018. jan. 10. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Gyerekek miért nem nyernek soha?" Magad válaszoltad meg: mert nem tudnak olyan választékosan írni.


A könyvkiadás nem jótékonysági intézmény, olyan könyvet adnak ki, amivel felételezhetően keresni is fognak. Gyerek által könyvet, ami tele van szóismétléssel, félértelmes mondatokkal nem fogja megvenni a rokonokon kívül senki.

2018. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát, nekem a választékos írással nincs gondom, akik elolvasták, mondták is, milyen szépen fogalmaztam. Márcsak a történet miatt kell aggódnom.

Az utóbbi kérdést azért tettem fel, hátha van esetleg egy gyerek kategória is... De ezek szerint nincs.

Köszönöm a válaszokat!

2018. jan. 10. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Gyerekkategóriának nem lenne értelme, mivel nem verseny, hanem kiadói pályázat kiadásra.
2018. jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!