Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi baja van annak az embernek...

Mi baja van annak az embernek aki a Kisherceget írta?

Figyelt kérdés

#Ksherceg
2018. jan. 27. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baja, mert 1944-ben a visszavonulása előtti utolsó repülőgépes küldetésén lezuhant (egyes teóriák szerint lelőtték) és meghalt.
2018. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi baja lett volna? Írt egy nagyon jó könyvet, később pedig elhalálozott.
2018. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Kis Herceget? Az egy remekmű. De ha oylan írókat akarsz, akikbe tényleg bele lehet kötni, akkor ajánlom az Allíz Csodaországbant, na ő pl drogozott, nem kicsit! :D
2018. jan. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

* Alice Csodaországban

Nekem egyik kedvencem, és az sem véletlenül ilyen népszerű.

Nagyon jó könyv, igaz, nem mindennapi eszközökkel, de rengeteg, akkori problémára világított ki vagy parodizálta azt.

2018. jan. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elnézést, tényleg Alicet akartam írni. És senki ne vegye sértésnek, amit írtam, imádom az Alice Csodaországban is, és a Kis Herceget is. Azt hogy az előbbi írójával nem minden volt kóser az köztudott, nem a mű miatt mondtam :)
2018. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!