Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért fogyott el ilyen hamar...

Miért fogyott el ilyen hamar Timothy Zahn Thrawn című könyve a Szukits Könyvkiadó webáruházából?

Figyelt kérdés

2017. július 12-én adta ki magyar nyelven Timothy Zahn Thrawn című könyvét a Szukits Könyvkiadó. Mára már csak előjegyezhető ez a könyv, pedig csak 7 hónap telt el a kiadása óta. Hogy tudott ilyen hamar elfogyni ez a könyv? Máskor évek kellenek míg egy-egy könyv odáig jut, hogy elfogyjon és csak előjegyezhetővé váljon, most meg pikk-pakk elfogyott majd' 7 hónap alatt. Eléggé érdekes.


[link]



2018. febr. 16. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Mert Timothy Zahn egy remek író, ő találta ki Thrawn személyét is, és az ő könyvei voltak a kánonban, amíg a Disney el nem kaszálta, és legendává nem tette. De Thrawn-t olyan szinten kidolgozta, hogy a Disney a saját Rebels sorozatába is beletette, mégcsak nem is vendég szereplőként.


Ezek után nem csoda, hogy pikk-pakk elfogyott! XD

2018. febr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Érdekes. :D Ha Timothy Zahn olyannyira remek író, akkor a 2011-es kiadású Thrawn keze duológiából miért vannak még mindig megvásárolható példányok a Szukits Könyvkiadó webáruházában? :D Egyik könyve 7 év alatt sem akaródzik elfogyni, a másik könyve 7 hónap alatt elfogy. :D Érdekes. :D


[link]

[link]

2018. febr. 19. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

A vélemény és a válasz mindig szubjektív! ;)

Szerintem jó író. :)

2018. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is jó író. :-) Csak vannak könyvei, amik kevésbé fogynak Magyarországon.
2018. márc. 27. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!