Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó könyv 11 éveseknek?

Jó könyv 11 éveseknek?

Figyelt kérdés
Bármilyen kategóriájú könyv lehet.

2018. febr. 18. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen érett és mi iránt érdeklődik. Ebben a korban már nagyon nagy eltérések vannak intellektuális és ízlésbeli téren, egyre inkább önálló személyiségek a gyerekek, és sokkal kevésbé jellemző rájuk egy egységes "gyerekidentitás".


Anno mi legtöbben a Harry Pottert szerettük, de volt olyan koraérett osztálytársunk, aki Tolsztoj-rajongó volt.

2018. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan témájút kell keresni, ami érdekli. Mert ha nem fogja, akkor kínszenvedés lesz olvasni. (Én például 11 vagy 12 évesen azzal töltöttem el szinte az egész nyári szünetemet, hogy apán régi Rádiótechnika újságait olvastam. Sok mindent nem értettem belőle az elején, de a végére már egész érthető lett.)
2018. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen ajánlom Thomas Brezina könyveit, tőle ennyi idősen nagyon szerettem olvasni:) Ezek ilyen rejtélyes, nyomzós könyvek:

[link]

[link]

Ez a sorozat pedig inkább humoros:

[link]

De kereshetsz több könyvet is az írótól, én csak ezeket olvastam.


Ajánlom még ezt a könyvet:

[link]

Ez fantasy, ha jól emlékszem.


Meg természetesen ezt, egyszerűen imádom:

[link]


Valamint én elkezdtem ettől az írónőtől egy másik sorozatot olvasni, viszont ez is érdekesnek tűnik, ha lesz időm mindenképp kiolvasom:

[link]


Ha valami könnyedebb fantasyra vágysz, akkor ezt mindenképp olvasd, olyan kellemes hangulata van az egésznek:

[link]


Aztán egy sellős:D

[link]


Szerintem ez is tetszene, én legalábbis nagyon szerettem (tervezem újraolvasni):

[link]


Szintén nagy kedvencem volt ennyi idősen:

[link]


Na meg persze is:

[link]


És utolsónak még ezt a könyvet ajánlom:)

[link]


Remélem, valamelyik megtetszik:)

16l

2018. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Harry Potter valóban már elkezdhető. Unásig javasolt könyv, de ha valami, akkor ez megszeretteti az olvasást a gyerekkel.

nálunk nagyon bejön az Így neveld a sárkányodat is. Most jelenik meg a 10. kötet és imádja a gyerkőc.

Durell léghajós könyvei is klasszak ebben a korban.

2018. febr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én ezeket olvastam eddig amik nagyon tetszettek:

J. K. Rowling: Harry Potter

J. R. R. Tolkien: A hobbit

A gyűrűk ura

A szilmarilok

Victor Hugo: A párizsi Notre-Dame

Christopher Paolini: Eragon

Örökség

Brisingr

Elsőzülött

11/L

2018. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Harry potter

Gyuruk ora

Ha lany akk:

Csodak kora

Veszelyes jatek

Orok kaland

2018. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!