Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik lenne az érdekesebb?

Melyik lenne az érdekesebb?

Figyelt kérdés
Szeretnék írni egy regényt amely egy fiú és egy lány legjobb barátságáról szól, és arról, hogy össze vesztek, és sok év elteltével újra találkoznak. Gondolkoztam, hogy az összeveszés oka az legyen-e, hogy a fiú bántotta meg a lányt, vagy a lány a fiút? Szerintem az utóbbi érdekesebb lenne, de kíváncsi vagyok más emberek véleményére is.

2018. márc. 10. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen
2018. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tökmindegy. Nem attól lesz érdekes az összeveszésük, hogy ki bántott meg kit, hanem attól, hogy mivel bántotta meg az egyik másikat.


Ui.: Ha könyvet akarsz írni, előbb nézz utána a magyar vesszőhasználat szabályainak, mert bajaid vannak vele.

2018. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő melodramatikus tinilány vacak. Nyál és nyál.
2018. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokan szeretnének regényt írni. Csak tudod, az nem abból áll, hogy leülsz és megírod. Előbb egy valamire való témát kell keríteni, utána megtervezni a cselekményt, a helyszínt a kort, a szereplőket. Amikor mindez megvan, kezdődhet az írás. Aztán a szerkesztés, amikor a megírt részek 3/4-ed része a kukába kerül.

Biztos, hogy ezt akarod csinálni?

2018. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!