Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok könyveket?

Ajánlanátok könyveket?

Figyelt kérdés

Leírom, hogy mik voltak az eddigi kedvenc köteteim, ezekhez hasonlókat tudnátok ajánlani? :) Lehet persze teljesen más műfaj is, a lényeg, hogy letehetetlen legyen.

Dan Brown könyveket szerettem, Harry Potter sorozat, Colleen Houck: A tigris sorozat, Szabó Magda könyvek, Csehov drámái, szeretem a klasszikus irodalmat, pl. Anne Karenina, Babaszoba, Bovaryné ... És nagyon szerettem Ken Follettől az Ördög műve című könyvet. Ajánlatok? :)



2018. márc. 14. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
A Gyűrűk ura biztos tetszeni fog, főleg azért, mert Rowling egy csomó dolgot másolt Tolkienről.
2018. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Ken Follett- Katedralis
2018. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

- Ken Follett: Katedrális. (egyik legjobb könyve)

-Wilburt Smith egyiptomi sorozatkönyvei

1. A folyó istene

2. A hetedik tekercs

3. A mágus

4. A küldetés

5. A sivatag istene

6. A fáraó

(egy rabszolgáról szól aki különleges helyet tölt be a fáraó történetében)

- Robert Graves: 1. Én Claudius

2. Claudius az isten

- Steven Saylor:

-Róma

- Gordianus törtenetei (Roma Sub Rosa-sorozat)

-

- Maurice Druon : Elátkozott Királyok.


Ezek mind nagyon jó könyvek, nem lehet letenni.


Egyik kedvenc íróm Stephen King. Tőle a nem megszokott Setét torony sorozat a kedvencem.

2018. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha Csehovot szeretted akkor ajánlom Friedrich Dürrenmatt drámáit, főleg A Fizikusokat, én drámán még nem nevettem olyan jót mint azon.
2018. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!