Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok véleményt?

Mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

Szóval van egy wattpados történet,ami még nagyon az elején jár ,de örülnék néhány őszinte véleménynek!

Címe:Elme játéka

Név:holdfenyhercegno



2018. márc. 25. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Elolvastam a történetedet :)


Maga az alapsztori nagyon jó, és a fogalmazási készséged sem rossz, de azért én azt gondolom, még van mit fejlődnöd. Leírok pár dolgot, amit szerintem érdemes lenne javítanod.


1. Nem derül ki a történetből, hogy Jennával miért vesztek össze. Ahhoz, hogy az olvasó megértse a kettejük közti viszonyt, ezt részletezned kell


2. Túl gyorsan történik minden. Kezdő írók hibája, amibe anno én is beleestem. Ezen a téren bőven lehet fejlődni, szóval nem kell kétségbeesni. Egyes jeleneteket próbálj meg egy kicsit jobban részletezni. :)


3. Nekem olvasónak, az érzelmek nagyon nem jönnek át a történetben. A fogalmazásod alapján elég egyhangúnak hangzik minden.


4. Nem igazán életszerű, hogy Henry szülei autóbalesetet szenvednek, és ő mégis elmegy a főszereplőhöz. Vagy ha mindenképpen azt szeretnéd, hogy ott legyen, akkor indokold meg. (Pl: Henry szüleinek nem lett semmi baja, és már haza is engedték őket a kórházból. Vagy valami ilyesmi...)

2018. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,megpróbálom javítani.
2018. márc. 25. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) Ha gondolod, nyugodtan írj rám, szívesen segítek :)
2018. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!