Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A The New Jedi Order könyvsoro...

A The New Jedi Order könyvsorozatot várhatóan mikor fog megjelenni magyar nyelven?

Figyelt kérdés
A Csillagok háborújával jóformán a Yuuzhan Vongok miatt foglalkozok, legalábbis részben a Yuuzhan Vongok voltak, akik miatt Csillagok háborúja olvasó lettem. Szóval jó lenne magyar nyelven is olvasni a The New Jedi Order könyvsorozatot. :-) Tud-e valaki valamit arról, hogy kiadásra kerül-e az elkövetkezendő 10-20 évben a The New Jedi Order könyvsorozat magyar nyelven?

2018. ápr. 3. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel már csak kánon könyvek fognak megjelenni magyarul, szóval várhatóan soha.


Nekem is lehet egy kérdésem? Kik ezek a vongok? Anno Zahn elkezdte felvezeti őket a Thrawn könyvekben, de aztán félbemaradt az a szál. Úgy tudtam nem is foglalkozik vele egyik könyv sem, csak valamelyik képregény.

2018. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha nagy valószínűséggel már csak kánont könyveket adnak ki, akkor úgy is kell nekik. Ennyire nem kell egyik kiadónak sem a pénz? :-)


A Yuuzhan Vongok másik galaxisból érkezett faj. :-) A Yavini csata után 25–29 évvel háborút folytattak az ismert galaxis ellen. Az Új Jedi Renddel (+ úgy általában az egész galaxis lakosságával) eléggé szépen elbántak. (A Yuuzhan Vongokra alig néhány erőtechnika hat.)

2018. ápr. 4. 14:27
 3/3 Mopat ***** válasza:
Egyes, a kérdező jól mondja, a vongok voltak arrafelé a gonosz "földönkívüli" faj, akivel szemben az egész galaxis Függetlenség napját kényszerült játszani. Fő jellemzőjük, hogy alig érzékelhetők/támadhatók az erőben, minden vong katonánál egy olyan harci bot van, amit a fénykard sem vág, illetve, a hajóik azok mind élőlények! Árnyak/borgok/tyranidák ottani megfelelői. Kérdező, viszont akkor a figyelmedbe ajánlom az új Thrawn trilógiát, ami abszolút Kánon. Ugyanaz a szerző írta, mint a régit...Szóval, már az első könyvben említi Thrawn az uralkodónak, hogy nagy fenyegetés jön az Ismeretlen Szektorokon túlról. Nem hiszem, hogy Snoke-ra gondolt...Thrawnt egy űrkrakennel küldték nyugdíjba a Lázadók végén, az egyetlen mondatban megemlített Pellaeon admirálissal együtt...Jún. 24-én viszont itt a második könyv, ebben Vaderrel szerepel együtt állítólag, de miről szól a harmadik?(Kalandjaim Davy Jones bolygóján, ahová elvitte őket az űrkraken?) Szóval, talán kezdenek valamit ezzel a vong vonallal a Disneynél is, de jó eséllyel nem...Inkább kitalálnak valami mást...annyi franchise-t vettek meg, hogy egyszerűbb lesz crossover történetet kiagyalni...
2018. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!