Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni egy könyvsorozatot, ha már elolvastad?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett mikor olvastam, de sajnos akkor nem volt lehetőségem megvenni, viszont most adódott egy jó lehetőség.

2018. márc. 30. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Én például nem csak egyszer olvasok el egy könyvet, van hogy előveszem máskor is és jó érzés tudni hogy bármikor ott van, meg ránézni is a könyvespolcon, előhozza a jó emlékeket amiket olvasás közben szereztem:) Ha van rá kereted és szeretnéd, akkor vedd meg.
2018. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes megvenni, ha tetszett neked. Nem fogod megbánni!
2018. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp.

Nagyon tetszett? Tuti elolvassa, bele-bele olvas az ember újra. Büszkén nézi a polcon. És örül hogy megvan, ránéz kellemes emlékek fűzik hozzá.

Plussz támogatod a kiadót, írót.

2018. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha újra akarod olvasni, akkor igen. Plusz ezzel az írót és kiadót támogatva még több hasonló könyv kiadására sarkallod őket :P
2018. ápr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!