Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi ennek a fanfiction-nek a...

Mi ennek a fanfiction-nek a címe? Wattpad sztori.

Figyelt kérdés
Wattpados történetről van szó egész pontosan BTS ff-röl.(azon belül is Jimin áll a középpontban.) Annyira emlékszem hogy a főszereplő lány neve Hanna aki kimegy Koreába mert a kedvenc bandája a BTS. Amúgy a csaj nagyon naiv de direkt van így beállítva. Egy néninél lakik, és ugyanabban a panelban (vagy nem is tudom igazából, én panelnak képzeltem el) lakik egy lány (M betűvel kezdődik a neve). Hanna egyébként először eltéved aztán 2 hajléktalan segít neki és összehaverkodnak. Egy csomó fanmeetingre és egyebekre elmegy de a találkozás Jiminnel mindig csalódásként ér véget. A sztori múlt időben játszódik, de mindig van beleírva kb. 3-4 sorban egy jelenidei gondolatmenet. (Szemszögenként változik ha jól emlékszem) Kiderül egyébként, hogy a végén otthagyják egymást mert valaki (Mármint Hanna vagy Jimin) megkéri a másikat hogy hagyja békén és megteszi. Nos ennyire emlékszem. Kicsit zavaros lehet, de remélem valaki tudja, hogy miről beszélek és segít nekem.

#fanfiction #sztori #BTS #Wattpad #Jimin fanfiction #Jimin ff
2018. máj. 29. 21:36
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem a Tartózkodó kérelemre gondolsz
2018. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

CsAnnaBella története

És az egyik legjobb Wattpados történet ^^

2018. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ezaz..nagyon szepen koszonom. Annyit kerestem, de nem talaltam. Tenyleg koszi.
2018. máj. 31. 20:03
 4/4 anonim válasza:
Nincs mit:)
2018. jún. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!