Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani rubin...

Tudnátok ajánlani rubin pöttyös könyveket, amik tetszettek nektek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok járatos ebben a kategóriában, korábban vörös pöttyös könyveket olvastam. Leginkább romantikus könyvek érdekelnének. Jelenleg a papír hercegnőt olvasom. 18/L

2018. júl. 18. 17:39
 1/3 October15 ***** válasza:
54%

Mi a különbség? :D

Anno volt egy oszt. társam aki okán pár ilyen "könyvet" elolvastam.

Volt köztük egy érdekes [engem leginkább az írásának mikéntje kötött le, konkrétan E/1-ben volt elmesélve de 1 fejezet 1 karakter szemszögéből és a fejezethatárok nem voltak kötve az eseményekhez, a "jelenet" közben simán váltott fejezeteket] a címe Shiver ha jól emlékszek. Nem mondom, hogy sokkal jobb mint egy Hunger games de legalább nem hánytam sugárban a főszereplőtől és nem olvastam fapofával ahogy egy 7 éves kislány szénné ég az "író" tehetségtelensége okán.

2018. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én imádom a vöröspöttyös könyveket!

Van olyan amiben van egy kicsi romantika is:

Bíborhajú A boszorka fénye

A boszorka démona

A boszorka városa

Milan könyve

2018. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Rubin pöttyösből ajánlom a Stage Dive és az Off-Campus sorozatot. Némely Colleen Hoover és Tarryn Fisher kötet is rubin pöttyös.
2018. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!