Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Igényes, tartalmas Wattpados...

Igényes, tartalmas Wattpados történet?

Figyelt kérdés

Elegem van a helyesírásoktól hemzsegő, unalmas sztorikból.

PCStefany-t nagyon szeretem, ha tudtok hozzá hasonló írót mondani esetleg, ag is tökéletes❤️Köszönöm!



2018. aug. 1. 23:58
1 2
 1/19 anonim válasza:
87%
@anyaspagettije, bár a köcsg nem használ nagy betűt
2018. aug. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Ha eleged van az unalmas , ócska sztorikból, kerüld el a wattpadot. Vannak olyan oldalak is, ahova nem mehet fel minden szemét.
2018. aug. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Wattpadon mindent találsz csak igényes munkát nem :D:D
2018. aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy már televan a 12évesek összecsapott, nevetséges próbálkozásaikkal, de szerintem igenis vannak olyan “könyvek” ott, amiknek van tartalmuk és nincs helyesírási hiba sem benne. Pl. Alice, A szüzek köre, Drogbáró... csak nehèz rájuktalálni a sok szenny között. Mindenesetre köszi a válaszokat
2018. aug. 2. 11:58
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
Én @Szyszyyy ajánlom..neki nagyon jó könyvei vannak.. És @KateSyrana-Át neki rövid de annál jobb történetei vannak
2018. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

csabairegina

Nak nagyon jó könyvei vannak.. az élő halott eszméletlen(este ne olvasd) a sweet blood sem rossz a kannibalizmus háza eddig jó de nem akaródzik folytatni..

2018. aug. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ezen kívül

valakiakizserbo elég vicces dolgokat ír,de nem normális történetet csak a dolgokat amik vele történtek

2018. aug. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%
Beleolvastam csabairegina sztorijába. Nálam erőteljesen a nem jó kategória... A fogalmazás gyalázatos, a sztori gyengének sem mondható... Pedig nagyon reménykedtem egy jó történetben. Nem is értem miért lepődöm meg: Wattpad színvonal.
2018. aug. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
A másik író se jött be sajnos :( Azért igy látatlanban is köszönöm az ajánlást.
2018. aug. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2018. aug. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!