Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Beleolvasnátok és írnátok pár...

Beleolvasnátok és írnátok pár soros véleményt ezekről a wattpados rövidke történeteimről?

Figyelt kérdés
[link]

2018. márc. 9. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Hát én nem vagyok nagy kritikus, fogalmam sincs mit kéne írnom szóval nézd el nekem, hogy csak azt írom le amit gondolok nem ilyen szakszabályok vagy hasonlók szerint.

Szerintem nagyon tehetséges író vagy és nagyon szépen fogalmazod meg a történeteidet. Nagyon választékos a szókincsed és nagyon tetszik az írásmódod. Kicsit furcsa a történetek témája, de kifejezetten tetszett néhol (igazából eléggé foglalkoztat a halál és öngyilkosság témája, és az ehhez hasonlók) és volt ahol nem igazán értettem a cselekvések közötti kapcsolatot, de szerintem csak így tovább mert nagyon tehetséges vagy.

2018. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :)
2018. márc. 18. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Zseniálisak, asszem lett egy új olvasód! Xriszti néven vagyok fenn
2018. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Az első történetet olvastam el. A népmesékre emlékeztet. Nagyon tetszett. Nem éreztem felesleges mondatokat, nem lett pazarolva az időm.
2018. nov. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!