Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Beleolvasnátok, és írnátok...

Beleolvasnátok, és írnátok pár soros véleményt erről a wattpados sztorimról?

Figyelt kérdés
[link]

2017. dec. 8. 06:26
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Hát, csak beleolvastam, de nagyon tetszett, pedig nem is vagyok annyira od a horror műfajért! Hát, szerintem te író lehetnél...

(háttal nem kezdünk mondatot...)

2017. dec. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azta! Köszönöm szépen!
2017. dec. 9. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon szívesen! :)
2017. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak bele-beleolvastam, de kétségkívül színvonalasabb, mint az átlag, gratulálok, így tovább! (:
2017. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem legkedveltebb műfajom a horror. Éppen csak az első fejezetbe beleolvastam meg az elején leírt lényeget elolvastam és megtetszett. Szeretem a titokzatos történetek. Majd, ha lesz időm, visszatérek a honlapodhoz.

Az íráshoz sok szerencsét és ihletet kívánok! :)

2018. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hm nem rossz, az alapötlet olyan Stephen King-es. Nekem tetszik.
2018. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy nem rossz. Sokkal jobb, mint amit általában wattpadon vagy itt véleményezésre kérve látni. Viszont ennek ellenére azért van mit fejlődnöd, láttam szóismétléseket, egyéb stilisztikai bakikat. De az alapkészséged megvan, csak csiszolnod kell.
2018. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Végigolvastam, a sztori nagyon jó, a dramaturgia is, talán csak a legelső fejezetnél gyengébb még, de ha azon túljutunk, sikeresen odabilincseli az olvasót. Stílusod tényleg kicsit csiszolásra szorul még. Írói kurzusokra, ha nem jártál még, érdemes lenne lemenned, az nagyon jó az ilyesmire.

Kicsit még fejlesztesz magadon, és érdemes lesz majd pályázatokon is indulnod szerintem.

2018. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!