Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Segítség írással kapcsolatban?

Segítség írással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok könyvmolyok!

Szeretném olyan emberek segítségét kérni, akik értenek valamennyit az íráshoz, vagy legalábbis tudják, hogy egy könyvnek milyen hibái lehetnek.

Elkezdtem írni egy történetet, ami szerintem nem rossz, bár én sajnos nem tudom úgy olvasni, hogy tudjam, milyen hibák lehetnek benne.

A környezetemben nem tudok senkit megkérni, hogy segítsen abban, hogy milyen az írásom, mert kevesen értenek a könyvekhez, és úgy gondolom, hogy sokkal jobb egy idegent megkérni arra, hogy őszinte véleményt mondjon. Mindenféle kritikát elfogadok, a rosszat is, nem jellemző rám a megsértődés 🙂

Kérem, aki szívesen elolvasná, és véleményezné az eddigi írásomat, az írjon ide, és privát üzenetben elküldöm.

De ha nem nagy kérés, tényleg csak olyan írjon, aki érti valamennyire a dolgát írással kapcsolatban, és tud segíteni abban, hogy mi nem jó az enyémben.

Előre is köszönöm szépen! 🙂


2018. okt. 12. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én elkezdtem írni akkor érettségi előtt álltam. Megkértem az egyik leghonorálhatóbb tanáromat, hogy olvassa el és mondja el a véleményét. Ennyi találni valakit aki segít, nem volt író, nem volt irodalomtanár, csak egy közvetlen ember és segített olyanná tenni, részről részre amibe benne van amit szeretnék és jó az olvasónak.
2018. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod ☺️

Én nem állok érettségi előtt, nagyon rég volt már az, hogy én iskolába jártam ☺️

Most épp itthon vagyok a másfél éves fiammal, barátok híján nem tudom kinek megmutatni az írásom, aki őszintén véleményezné. Eddig édesanyám olvasta át, segített is nagyon sokat, ő azt mondja, hogy jó amit írtam, hiszek neki, de mindenki tudja, hogy a szülők elfogultak a gyerekeikkel szemben 😉 Nincs a közelemben olyan személy, aki segítene nekem, ezért bátorkodtam ide írni.

2018. okt. 12. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem beszólás akart lenni, csak azt akartam mondani, hogy de van. Biztos van olyan ember akit ismertél életedben és ha ritkán is vagy formális a kapcsolat vele vagy volt vele, de tudod hogy nem hajt el melegebb éghajlatra akkor van,csak találni kell. Hajrá! ;)
2018. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem beszólásnak szántad, nem is vettem annak ☺️

Köszönöm szépen, próbálkozom tovább, egy régi ismerősöm eszembe is jutott, neki elküldöm, úgy tudom, hogy szeret olvasni 😊

2018. okt. 12. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
A Világ bétái egyesüljetek facebook csoportban találsz elemzőket.
2018. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Nekem elküldheted, szívesen elolvasnám és véleményezném:)
2018. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!