Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az új Star Wars könyvek is...

Az új Star Wars könyvek is olyan rosszak mint az új Star Wars filmek?

Figyelt kérdés

2018. okt. 18. 10:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%
Nekem a 7-8 részről annyi maradt meg, hogy gagyi sztori, még gagyibb karakterek és minősíthetetlenül pocsék fénykard párbajok.
2018. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Na, a kérdésre esetleg nem akartok válaszolni?

Nem sok SW könyvet olvastam a kánon közül, inkább képregényeket, könyvek közül a 2 Thrawn könyvet olvastam, az Ahsokát, meg a Vérvonalat (még a Tarkin, ami érdekel), a Vérvonal tetszett, a politikai vonal miatt, az Ahsoka sem volt rossz, a Thrawn könyvek nekem nem tetszettek, pedig a legtöbbeknek az tetszett a legjobban.

Szerintem nem rosszak az új SW könyvek, persze nem egy DB trilógia, vagy egy Thrawn trilógia, de azért jóval kevesebb mint a kánon alkotás mint a nem kánon. Ja, és amíg ennyire szánalmasan ragaszkodnak ehhez a 60 évnyi idősíkhoz addig egyszerűen nem fognak tudni Darth Bane szintű könyveket csinálni

2018. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, vannak írok akik már régóta írnak SW regényeket, ott van pl Timothy Zahn aki a régi Thrawn könyvek szerzője (a DB trilógia mellett a legjobb sw könyvek) és most a kánon Thrawn könyveket is ő írta. Szóval a könyvekre ez annyira nincs hatással, mint a filmekre.
2018. okt. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Kit érdekel a sok youtubeos buzeráns? Majd tán azoknak a szarjankóknak a szava lesz a mérvadó...


"Azért rosszak, mert nincs bennük semmi jó." Ez igen öcsém, ez aztán érvelés. Mint a politikusok. Azért ilyen komoly érveket támadni is nehéz lenne, nem igaz?


Troll kérdés, semmi több. Valamelyik megint kapott egy kis zsebpénzt hogy fikázza az új SW filmeket, nincs ebben semmi új. Csinálj jobbat haver.

2018. okt. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én csak azért vagyok szomorú, mert a kérdező feltett egy kérdést, én meg naívan válaszoltam rá.. Mindenki mással ellentétben
2018. okt. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!