Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik romantikus könyv lehet...

Melyik romantikus könyv lehet ez, melynek főszereplőjét Xéniának hívják?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Keresek egy könyvet anyósomnak, aki még fiatalkorában olvasta (úgy 30-40 éve). A címe elvileg Tavasz és szerelem, de ezzel a címmel nem találtam sok mindent, csak egy színházi darabot és verseket. Ennyit mondott róla: a főszereplőjét Xéniának hívták, aki egy hercegnő volt, romantikus, és elvileg tavasz és szerelem a címe. Esetleg ha ebből bárkinek lenne tippje, mi lehetett, segítene? Ajándék lenne...

#könyv #romantika #hercegnő #Xénia #Tavasz és szerelem
2018. okt. 29. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos leírást nem találtam, de ezzel a címmel ezt találtam. Beniczkyné Bajza Lenke: Tavasz és szerelem
2018. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt én is megtaláltam. Megpróbálok keresni valakit, hátha valakinek megvan ez a könyv.
2018. okt. 30. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!