Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok nekem ajánlani olyan...

Harrypottergirl kérdése:

Tudtok nekem ajánlani olyan könyveket, amiket érdemes elolvasni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, aminek egy kicsit komolyabb a témája, a nyelvezete mégis könnyed, és jó olvasni, nem száraz.

2018. nov. 19. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokféle van amit érdemes elolvasni. Könnyebben tudnánk mondani ha elmondod mely műfajok érdekelnek.
2018. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, érdekelnek a fantázia, a romantikus művek. De igazából bármit szívesen elolvasok.
2018. nov. 19. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát most mondhatnám, hogy Harry Potter de gondolom túl vagyunk rajta. :) Vagy Lewistől a Narnia cuccos, Tolkien könyvei. Ezek talán a legfigyelemre méltóbbak.

Ha érdekelnek a romantikus vagy szerelmi nyálas cuccok akkor olvass Leiner Laurát. Ha krimit olvasnál akkor már szélesebb a választék, Agatha Christitől, Martina Cole, de például Leslie L Lawrence. Ha thriellert akkor John Sandfordot, Paula Hawkins, Sarah Pinborough. Horrorban ugye King, ki más. :)

Ha izgibizgi könyveket akarsz akkor Duncan Shelley, Rohinton Mistry művei.


Azért írtam írokat mert egy - nem tudok választani műveik közül, azt kérdezted mit érdemes elolvasni, tőlük mindent, kettő - ha te választasz azzal előbbre vagy.


Dráma írokat nem írok mert gondolom vagy nem érdekelnek vagy ismersz olyat.

2018. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Michael Ende jutott még eszembe.
2018. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, hasznos volt. És igen, a Harry Potteren már túl vagyok, Leiner Laurát viszont, nem szeretem.
2018. nov. 19. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Leah McKinelltől kezdve,Dianne Duvall Halhatatlan őrző sorozat(erotic fantasy),Cassandra Clare Árnyvadász univerzuma.....

Meg Cabot,Libba Bray,de szerintem reggelig lehetne sorolni...😉

2018. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Közben még jutnak eszembe pl Tom Clancy bár talán más kategória.
2018. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!