Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok ilyen könyveket?

Ajánlanátok ilyen könyveket?

Figyelt kérdés
Szívesen olvasnék valamilyen paranormális, szellemes témájú horror könyvet, amitől tényleg borzongok majd olvasás közben. Tudtok ilyet? (Oh és lécci ne Stephen Kinget írjátok, hanem lehetőleg valami más szerző művét)

2018. dec. 11. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2018. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A fia jó lesz? :D


Joe Hill: Szarvak

Joe Hill: A szív alakú doboz

Joe Hill: NOS4A2

2018. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Horrort keresel ami nem Stephen King? Na ilyen nincs. Aki nem olvas Kinget az sose fogja tudni mi a horror.
2018. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 Ezek szerint Stephen Kingnek 2 fia is van? Csak mert pont elmúlt vasárnap láttam egy könyvet a boltban amit Stephen King és a fia Owen King közösen írtak?
2018. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dean R. Kontz
2018. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3. És ha mondjuk azért nem Stephen Kingtől kérek könyvcímeket, mert már rengeteg könyvét olvastam, amik érdekeltek és szeretném más írók hasonló könyveit is megismerni?...

A többi, nem idióta válaszolónak köszönöm :)

2018. dec. 14. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem rosszból mondtam. Csak nem értettem de így már más. Azt hittem megint egy kérdező aki unja a "Stephen King mániát". Ha ez idiótaság hát akkor az.
2018. dec. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Madarak a dobozban
2018. dec. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!