Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem tudom a könyv címét de a...

Sandem kérdése:

Nem tudom a könyv címét de a történetét laírom hátha valaki felismeri és leírja a könyv címét?

Figyelt kérdés

Volt egyszer egy lány akit vert az anyja meg a nevelőapja mert alkoholisták voltak. Volt a lánynak egy fiú szomszédja akihez mindig átmászott az ablakon keresztül. A fiú apja tudta hogy verik de nem jelentették be mert akkor elválasztották volna egymástól a két gyereket. Egyszer elszöktek a fiú egyik barátjához. Amikor oda értek a lány és a srác meglátták egymást és mindketten egymásba szerettek. Ám egyszer valaki felkapta a lányt és felhúzódott a pólója és a srác meglátta a hátán a sebetek és foltokat. Haza mentek és a srác kérdezgette a barátját hogy mikazok a lányon a fiú elmondta de a lány nem akarta. A könyv közepe felé a "szomszéd" srác bepróbálkozott nála de a lány nem akart tőle semmit. Egyszer haza vitt egy idegen csajt és kirakta a lányt mert nem akart vele lefeküdni.(kint mínuszok voltak). A lány kilómétereket sétált mire átért a fiúhoz és csak elhalt hangon tudott megszólalni az ajtó előtt. A fiú meghallotta és egyből futott is a lányhoz. Levetkőztette és beültette a kádba és megengedte a vizet. A lány hideg testéhez ért és forrónak hatott pedig langyos volt. A végefelé a lányt megcsípte egy skorpió de a fiú csak kinevette mert náluk a családba sokszor megtörtént szóval lekezelte a lánynak a sebet és lefeküdtek. De a lány rosszul lett mert kiderült hogy allergiás a skorpió csípésre, majdnem belehalt. A könyv végén ha jól emlékszem gyerekeik lettek?

Válaszokat előre is köszönöm :)



2018. dec. 27. 15:31
 1/1 anonim válasza:
Ezt végre tudom!!! Molly McAdams- From Ahses (magyar címe: Főnix)
2019. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!