Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvet nem tudtátok...

Melyik könyvet nem tudtátok végigolvasni, mert annyira nem tetszett?

Figyelt kérdés

Miért nem tetszett?

Hány oldalas és hányadik oldalnál adtad fel?

Ha megvásároltad, utána mennyire bántad meg és mit csináltál vele?



2019. jan. 7. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tyll J. Pollman - Vandálok 3. Farkasok földje


Ajándékba kaptam. 421 oldal, a 100. körül tettem le. Nem tudom, mennyibe került, de nem éri meg az árát. Egyszerűen érdektelen a történet, a leíró részek túlságosan sekélyesek, az egész könyv kicsit olyan bóvli hatást kelt.

Pedig elég jó értékeléseket kapott, úgy látszik, csak nekem nem tetszett.

2019. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kafka: A kastély

Kb. 40 oldalt bírtam belőle, aztán félbehagytam. Valami iskolai versenyen nyertem, úgyhogy eleve nem is azért kezdem el, mert felkeltette az érdeklődésemet.


Timothy Zahn: Kirajzás

Kb. 100 oldalt olvastam belőle, aztán feladtam. Életemben nem olvastam még könyvet, ahol ennyire jellegtelen és felejthető lett volna minden szereplő. A legrosszabb Star Wars könyv, amit olvastam.


Christopher Paolini: Eragon sorozat

Itt nem magát a könyvet hagytam félbe, hanem csak a könyvsorozatot. Az első két kötetet vettem meg. Az első kötet még érdekesnek tűnt, bár nem tetszett, hogy minden pozitív szereplő végtelenül ellenszenves. A második kötet viszont annyira unalmas volt, hogy nem éreztem kísértést, hogy megvegyem a többi kötetet is.

2019. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lány a vonaton
2019. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a Gyémánkorral voltam így. Kétszer estem neki, másodszor is csak olyan 50 oldalig jutottam (a két kötet együtt talán 500 oldal).

Érdekes a világa, de valahogy nem tudott megfogni, ilyet más könyvnél sosem tapasztaltam.

Azt azért nem bántam meg, hogy megvettem (nem azon a 3500-4000Ft-on múlt sok éve, hogy lesz-e mit ennem), egyszer talán előveszem harmadszor is.

2019. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Anno pár kötelező olvasmánnyal voltam így, Egri csillagok meg ezek, elkezdtem aztán 20-30 oldalhoz eljutva már annyira untam hogy úgy döntöttem inkább a rövidített.


Önszántamból elkezdett regényt emlékeim szerint sosem hagytam abba, a Harry Potter össze részét végigolvastam ahogy Tom Clancy 800+ oldalas regényei közül is többet. De az már sajnos elég rég volt.

2019. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Pál utcai fiúk

Kötelességtudatból nekiálltam, de kamaszlányként nem nagyon kötött le :D

kb a 10. oldalig juthattam.

Családi tulajdon a könyv, visszatettem a polcra.


Alkonyat - Újhold

A könyv feléig bírtam, eleve csak úgy álltam neki ennek, hogy hátha jobb lesz az elsőnél, hátha az csak egy hiba volt, de amint láttam, hogy nem, hagytam a francba.

Kölcsönbe kaptam, visszaadtam a barátnőmnek.


Zabhegyező

Elvesztettem az érdeklődést, végtelenül irritált a főszereplő.

Nem emlékszem már, hogy meddig bírtam.

e-book volt, azóta is az olvasómon kallódik :D


Christine (Stephen King)

Igazából maga a könyv tetszett, csak angolul álltam neki, és bár jól beszélek angolul, könyvet olvasni nem szeretek úgy, és elég hamar belefáradtam.

Úgy az 50. oldal környékén lehettem.


Pillangó (Henri Charrière)

Nagyon tetszett a könyv, de a 80%-ánál bekrepált az ebook olvasóm, nem tudtam folytatni. Befejeztem ugyan, de 3 évvel később. :D

2019. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Stephen King - Rémkoppantók


Nagyon szeretem King könyveit, de ez nagyon nem jött össze. Unalmas, nyúlós, duma, duma,és továbbra is csak duma. Egyébként a balesete után írta, mikor rászokott a fájdalomcsillapítókra, a drogokra és ez meg is látszik a regényen.


A könyv kb. 900 oldal, ebből úgy 500-at olvastam el, majd száműztem vissza a polcra. Pár hónap után újra nekiálltam a hátralévő résznek, de nem ment, úgyhogy rövid úton megváltam a könyvtől: eladtam.

2019. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: Mi a baj a Zabhegyező főszereplőjével? Szerintem tök cuki.
2019. jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!