Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy olyan internetes csoportot...

Egy olyan internetes csoportot/oldalt, vagy hasonló közösséget keresek, ahol hobbi íróktól tudnák tanácsot kérni az írásról. Hol kéne próbálkoznom ez ügyben?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy idehe hobbi szinten sztorikat írni, jelenelg van egy másfél éve készülő történet a fejemben, de sajnos kissé lassan haladok a cselekmény megalkotásával. Az említett történetet először könyv formájában szeretném megalkotni. Gondolom sokat segítene, és meg is gyorsítaná a cselekmény megalkotásának folyamatát, ha más, valamennyire a témában jártas emberek segítségét kérném. Nem hátrány, ha fan-képregény vagy fan-anime alkotásával kapcsolatos közösséget ajánlotok.
2019. márc. 31. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a legnagyobb ilyen közösség:

[link]

Vannak fórumok, ismerkedni tudsz. Meg origin néven eredeti, nem fanfic részlegük is van, ahová részletekben felteheted az írásodat.


Aztán meg ha belevágsz velük a nanowrimo-ba, akkor meg is írod a regényt. Ez egy közös regényíró hónap.

2019. ápr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem az írással kapcsolatos Facebook csoportokba is érdemes belépni, az emberek tiszta jó fejek, s nagyon hasznos tanácsokat adnak.
2019. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!