Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a legirritálóbb magyar celeb?!

Ki a legirritálóbb magyar celeb?!

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy ki az a magyar celeb vagy a médiában rendszeresen feltűnő MAGYAR, akit ha megláttok a képernyőn: AZONNAL ELKAPCSOLTOK!

2019. júl. 31. 08:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
10: Vajna Timi? Melyik tévé adón tűnik fel rendszeresen? Én nem emlékszem rá, hogy eddig bármelyiken is láttam volna.
2019. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
97%
Dancsó, The VR, Kasza Tibi, Elek Zoltán... ezektől kiráz a hideg!
2019. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is inkább azon kell gondolkodnom ki az akit akár 2 mondat erejéig el tudok viselni...

Az összes "videóstól" és "influenszertől" a hideg ráz, de ugyanígy a Kasza, Berki, Győzike, Majka, Sarka, Vajnatimi, Hódi, Rubint Réka meg társaik is ellenszenvesek de kegyetlenül.

Viszont a Balázsékat (Sebestyén-Vadon-Rákóczi) őket bírom.

2019. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Kapa Tibit valószínűleg szó nélkül lefejelném személyes találkozás esetén.
2019. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
nem nézek TV-t
2019. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért adtál meg címkéket? :D


Egyébként nem irritál senki, szerintem hülyeség utálni valakit, csak azért, mert ismert. De ha már beraktad Puzsért: zavaróan nagy tévedései vannak sok témában, nagyon nem ért ahhoz, amihez hozzászól. A Berki meg a társai ostobák, de épp ezért igazából nem sok vizet zavarnak nálam, Puzsér olyan szempontból zavaróbb, hogy ő nagyon jól adja el magát úgy, hogy sokan az első szavára mindent elhisznek neki. Neki is vannak már zombi követői. Beriéknél ez szinte mindegy, mert ők nem is állítanak semmit semmiről.

2019. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ha lehet külföldieket mondani, akkor a Kardashianok. Épp azért, amit mondtam: Kiszel Tündén kábé mindenki csak röhög, komolyan nem láttam még senkit, aki ne röhögött volna rajta, őt azért "tartják". Ezt például pont Puzsér mondta, és ebben pont igaza van: sokan szeretik látni, hogy vannak náluk hülyébbek. Szóval az ilyeneket hogy Fekete Pákó meg ilyenek... nem tudom, szerintem nincs nagy hatásuk. De a kardashianoknak azért például van. Nézd meg ez a videót: Jon Bon Jovi felhívja a figyelmet rá, hogy milyen értéktelen dolgot csinálnak, és utána a reggeli műsorban 3 műsorvető védi a reality műsorokat, és az egyik kijelenti: "Megértem JBJ-t, mert abban a generációban nőtt fel, ahol még csinálni kell valamit, de ma nem". És ezt úgy mondja, mint legitim érvet a Kardashianok mellett! Amúgy a riporterek nyilván csak megkapták utasításba, hogy ezen lovagoljanak, mert JBJ kb. 2 mondatot mondott erről.


https://www.youtube.com/watch?v=hk8Bkfcch1Y


Bocs, hogy eltértem a tárgytól.

2019. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Majka

Dancsó bár őt nem tudom hol lehet látni youtube-on kívül

Berki Krisztián

Nők közül

Szabó Zsófi

2019. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Lil G,

Nemazalany

Szabó Zsófi

Dér Heni

Farkas Timi

Bartos Cs. István

Dezső Bence

Az influenszerek 98%-a

2019. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Farkas Timi

Opitz Barbi

Tóth Andi

Fésűs Nelly

Bochkor Gábor

Tóth Gabi

Berki Krisztián

Rubint Réka

Schobert Norbi

2020. nov. 12. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!