Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek helyes a Love...

Szerintetek helyes a Love Islandból, Ticián?

Figyelt kérdés

2019. szept. 10. 21:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%

#8 Nem azért írom le, hogy nem nézem, mert ezt tudatni akarom mindenkivel, hanem mert elutasítom ezeket a kétbites valóságshow-kat és szerintem előnyös lenne, ha felülemelkednének az ezt a szennyet néző emberek a saját igénytelenségükön. Nem mondhatom meg, ki mit nézzen, de én erényként fogom fel, ha valaki nem néz ilyen szarokat, és ennek hangot adok a saját példámon keresztül.


Az meg, hogy az esti műsorsávban éjjel-nappal budapestet vetítő kereskedelmi tv egy műsorára azt mondod, hogy nem tudhatom, hogy szemét-e, amíg nem néztem, az olyan, mint csernobil mellett összeszedett követ ajánlgatni valakinek fogdosásra, hátha nem is sugárzik.

2019. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

"DE: vannak dolgok, amiket ki kell próbálnod ahhoz, hogy véleményt mondj. "


Persze, de ez nem a szennyműsorokra vonatkozik, amikről már eleve tudja az ember, hogy na, megint nem egy olyan műsort vetítenek le, amihez az agyunkat kell használni, mint pl régen a Leggyengébb láncszem, vagy a régi Legyen Ön is milliomos! vagy a régi Áll az alku! című műsorok. Na, azok aztán tényleg műveltségi műsorok voltak. Kár, hogy manapság nem ilyeneket vetítenek főműsor időben. Nehogy már túl okos legyen az ország.


Nehogy már meg kelljen néznem egy VV részt pl., hogy állításod szerint, reális véleményt tudjak róla mondani. Így látatlanban pl. ezt tudnám mondani: k..rvák és stricik tárháza (pénzért az egész ország kedvéért eladják magukat), élősködők, mindegyik nulla IQ-val rendelkezik és ami a legszörnyűbb, az ilyen "győztes"nek horribilis összeget adnak és még ráadásul innentől kezdve a bulvármédia állandó szereplői, ahonnan úgyszintén pénzt tudnak kaszálni. Megjátszák magukat a szereplők, de sokesetben tényleg ennyire h..lyék, ahogy ott előadják magukat.

Nos, mennyire volt állításod szerint, reális a véleményem?

Gondolom a VV-t is nézed, úgyhogy várom a válaszod.

2019. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%

Valamiért a VV-k nem hoztak lázba, így a szereplőket is csak a bulvárból ismerem.


Látod, pont ezt írtam, hogy félremegy a véleményed, mert nem látod a szereplőket. Nem mindegyik kva. A fiúk meg lényegesen értelmesebbek, mint a lányok.

Normális, érzelmes srácok, persze ott is van idióta, de ugye el kell adni valahogy a műsort.

Viszont a fiúk nagy része azon túl, hogy sportos, igenis gondolkodik és teljesen rendben van, van köztük pl. építészmérnök, az egyik rendőr volt, a többit nem tudom.

A lányoknál megvan az, amit leírsz, pl az egyik DJ, na az nagyon beképzelt és nagyképű.

De ott is van értelmes, gondolkodó nő.

Azért degradálsz le valakit, mert csinos, de nálam ez nem zárja ki azt, hogy értelmes is.

Amúgy ezt az életben is megkapom nőként, bár nem dobálom ki mindenemet (azt hiszem, nagyobb mellem van, mint a bent lévő lányoknak), de ha csinosabban öltözök fel, akkor kapom a megjegyzéseket, és nem vesznek komolyan. Természetesen a férfiak. Minden alkalommal megkérdezik, megyek-e valahova, van-e valamilyen alkalom. Mert csak úgy önmagában munkahelyre nem öltözik fel valaki elegánsan? Szóval ez egy nagyon átgondolatlan és diszkriminatív sztereotípia, hogy ha valaki jól néz ki, akkor akar valamit és hátsó szándékai vannak.


Nem gondolom, hogy meg tudlak győzni, mert elég agresszívan véded az igazad, szóval gondolom, mélyen gyökerezik benned ez a dolog. Pedig ott is ésszel kell játszani, aki csak ugrál ide-oda, és nem gondolkodik, az rövid úton kiesik.

Nem elég szépnek lenni, különben is, a szépség relatív.

Nekem pl. a szőke lány nagyon, de nagyon nem volt szimpatikus, mert ő rettentő buta volt. De ott nagyon népszerű volt, a legtöbb pasi őt akarta, harcoltak érte.

Még a műsor elején vagyunk, és tessék, a bent legnépszerűbb nőt máris kiejtették, mert látták, hogy buta, és nem megbízható társ. Nem elég, ha jól nézel ki, gondolkodni is kell.


Lehetne ezt folytatni a végtelenségig, de nem látom értelmét.

Tiszteletben tartom a véleményed, nem vagyok agresszív, hogy mindenáron meg akarjam változtatni.

Munkában, párkapcsolatban, barátságban is így állok a dologhoz, nem kötelező egyetértenünk.

2019. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
25%
5# ezt most úgy írtad le mintha neked kötelezőlet volna kommentet íni. Az hogy te nem nézel tévét az saját dolgod! Nem is értem az ilyen embereket akiknek semmi közük egy adott témához ,de azért is beleszól :DDD
2019. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én pont azért nézem mert nem forgok ilyen körökben és érdekes belátást enged az ilyen egyedek világába, felér egy természetfilmmel.


A kérdésre válaszolva, szerintem szép arcformája van nagyon főleg amikor kissé oldalról van kamerázva.

2019. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!