Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A médiának miért jó hogy...

A médiának miért jó hogy felkarolja a sztárokat?

Figyelt kérdés
Horváth Tamást is felkarolta. Nem is illik neki a sztárban sztár szerep. Olyan idegesítő hogy így akarnak nézettséget szerezni. Ez miért olyan jó? Nem inkább szánalmas?
2019. okt. 25. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A kisemberre már senki sem figyel oda, mindig húzónevek kellenek.


Balázs mondta még a reggeli rádióműsorában ezekről a műsorokról, hogy próbálkoztak idegen arcokkal, de nem volt nézettsége, így nem kockáztatnak és mindig ugyanazok lesznek képernyőn, ezeket (mert eszközzé válnak) médiar ibancoknak is hívják.

2019. okt. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amúgy azt vettem észre, hogy az egész média egy nagy cirkusz lett, tele bohóccal - nem véletlen a párhuzam.

Bekapcsolod a tévét vagy a youtube-ot, ömlik a szenny, erre mondja a depresszió tűzoltózenekar, hogy


ha nem tetszik a műsor, másik csatornára váltok.


[link]

2019. okt. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Régebben azért lehetett azonosulni a műsorokkal és a szereplőikkel (a Mónika show kivételével), mára már elment egy olyan irányba, ami az átlag embertől távol áll, számomra már egyenesen követhetetlen.


https://www.youtube.com/watch?v=wiXny5JB2DM

2019. okt. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Erre van igénye a csőcseléknek...
2019. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Én azt nem értem, hogy mostanság miért a legértéktelenebb, legingyenélőbb, legnoname-ebb, nelgostobább embereket kell tolni.

Magát a sztár-jelenséget meg tudom érteni, hogy az emberek ismerni akarják a "nagy neveket", tudni mi van velük, mit csinálnak. Ez rendben is van olyan emberek esetében akik tényleg maradandót alkottak, akik tényleg kimelekedőek valamiben, pl. tehetséges zenészek, Oscar-díjas színészek, olimpiai bajnokok, államfők stb. Az ilyen emberekről meg tudja érteni az ember hogy a figyelem középpontjában vannak.

Én ott vesztettem el a fonalat, hogy miért van az, hogy manapság olyan emberek vannak felkapva, "tolva"? akik az égvilágon semmit nem csináltak, semmihez nem értenek, semmi nem köthető a nevükhöz azon túl hogy jár a pofájuk meg mutogatják magukat/gyereküket/pénzüket, miközben a ténylegesen példakép emberekről alig van hír. Pl. nyissatok meg egy random hírportált, és nézzétek meg hogy hány "hír" van az ilyen Hódi Pamelákról, Berki Krisztiánokról, Vajna Tímeákról, Dancsó Péterekről meg hasonló egyéb ingyenélő, értéket egyáltalán elő nem állító "celebekről" (youtube videósok, modellek, influenszerek, valóságshow-szereplők, focista/színész feleségek és társaik), és nézzétek meg hány hír van mondjuk Kozák Danuta többszörös olimpiai bajnok kajakozóról vagy Szilágyi Áron többszörös olimpiai bajnok kardvívóról.

Magyarán engem nem az zavar hogy vannak híres emberek, hanem az hogy olyanok vannak az előtérben akik semmit nem tettek az asztalra, akik rossz példaképek, akikről egy felnőtt ember nem érti mitől híresek, mitől közkedveltek és mitől keresnek annyi pénzt amennyit.

2019. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!