Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Ariana Grande...

Szerintetek Ariana Grande cigizik, füvezik vagy hasonlók?

Figyelt kérdés

2019. nov. 3. 17:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Ezek általában isznak, majd drogoznak.
2019. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az ivás biztos, pont ő nyilatkozta, hogy alkohol problémái voltak, miután egyedül maradt.
2019. nov. 3. 17:43
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Ha a lottó ötösöm lenne olyan biztos mint hogy mind a hármat csinálja napi szinten (cigi, pia, drog)... Eleve egy kiélt, léha csaj, borzasztó ferde világnézettel, emellett az ilyen sztárok körében szinte törvényszerű hogy rákapnak a drogra.
2019. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Azért a drog keményebb. Még nem láttunk ilyet vele kapcsolatban a hírekben, interjúkban. (igaz a piáról is azért tudunk, mert ő maga elmondta)


Kiélt? Ezt, hogy érted? Mitől kiélt?

2019. nov. 3. 20:03
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem is tudtam, hogy alkoholizált. (most néztem utána)

Csak azt tudtam, hogy az exbarátja volt alkesz és ezért hagyta el a palit, mert állandóan ivott.

De érdekes, mindig mondja, hogy milyen egészséges, meg vegán, aztán a fánkot nyalogatja a cukrászdában. Nekem elég műnek tűnik, és biztos volt plasztikázva is, mert a régebbi sorozatában teljesen másképp nézett ki.

2019. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az exe nem ivott, hanem drogfüggő volt. Igen, meg a sok Starbucks ital xd (abból is volt egy botránya, pont az, hogy azt hitték vegán lesz az ital és az minden csak nem vegán, amit ő a Starbucks-al együtt elkészített, ha jól tudom ez a Cloud machiato)


Igen az orra lett plasztikázva, meg egy videó szerint csináltak valamit a szemöldökénél meg a mellével is.

2019. nov. 3. 21:33
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

Nem kell minden ember véleményén szépítgetni, meg hibátlannak titulálni a kicsi Grándét...

Plasztikázva nem csak az orra van, ha jobban megnéznéd! (És ne elvakultan, ha képes vagy rá!)

Persze a smink sokmindenen változtat, HÁT MÉG A KÉS!

Szerinted akinek "csak" piás-drogos palijai voltak eddig, az 100%ig tiszta ?

Vagy te eltudod azt képzelni, hogy egy olyannal összeálljon egy normális ember ?

Hagyjuk már!

(Illetve ne csak arra hivatkozz, meg abban higyjél amit jól megrágva-elferdítve tálal neked a média, higyj nyugodtan a szemednek is, azt lehet a legkevésbé becsapni!)


*Láttam, hogy megnyalt egy fánkot.

Meg hasonlóak...

Az lesül róla, hogy infantilis.

És 16-17ig kb. cukinak is lehetett mondani.

De már szánalmas. És szerintem ezt ő is érzi valamelyest, ezért akart valószínüleg kinőni belőle és akart lenni Dangerous Woman s mostmár God is a Woman :D

De ez sem megy neki!


Már nem az van, hogy vicces, és cuki, hanem buta és szánalmas.

És ugyanúgy akar kinézni mint a Kardashian vagy Nicki.


Igazi guminő lett belőle, túl plasztikázott, koffer nélküli Kim utánzat, alkesz szeretőkkel és olyan "autotune-val" (amit manapság divat mindenhova odaírkálni, főleg lil g és nemazalányhoz) hogy az elképesztő.

De ez nem zavar senkit, de ha lil g csinálja akkor igen, furi :D


Lehet hogy van hangja a Grandének, tetszik is pár zenéje, de ez elég álságos, hogy neki mindenki elfofadja...


És szinte 100% hogy használ valami spéci cuccot... rá kell nézni.

Az meg hogy ő mint mond, az megint más tészta!


Szánalmas ahogyan gondolkozik, feleslegesen játsza a nagyasszonyt meg a feministát, meg a vegánt, meg az állatszeretetet.

Kamu az egész!

Tök jól hangzik az egész, szó szerint God is Ari...


Manchesterről nem tudom hány bőrt akar még lehúzni, ez is szánalmas, a megjátszása is, meg hogy ezzel akar ő áldozat lenni és egyben hős is + még több szereplésre szert tenni a médiában... undorító :)


Ha valamit komolyan érzünk akkor nem hangoztatjuk, játszuk meg a végtelenségig, hanem az látszik az emberen.

És a kroki könny is undi :)


(Zanzásítva: Műanyag, hazug, megjátszós, szánalmas, buta, szipus, imádja az alkeszokat és a szipusokat, ha nem is túlértékelt- majd ő túlértékeli magát ;) szal... nagypofájú.

Egy szó mint száz : Nem Ari =kamu báb)

Ennyi kb.

2019. nov. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Utolsó én ugyan azt mondom, mint te!

A fánk nyalogatásról: bemegy a boltba és össze nyalogatja a fánkot, mert az mekkora buli (az Manchesteri tragédia előtt volt szóval nem tudja arra fogni, hogy szegény attól kattant meg) aztán,hoppá van kamera, és a videón elhangzik, hogy utálja Amerikát. Erre előad egy olyan szöveget, hogy azért csinálta, mert idegesíti, hogy milyen szabadon esznek az amerikaiak, és, hogy ez mennyire szörnyű, meg, hogy nagyon sok elhízott gyerek van xd szánalmas magyarázkodás


Aztán, hogy milyen emberekkel lóg :igen elég gyanús a dolog, hogy ennyi évet kibirt Mac-el aki hírhedt drogos volt. Aztán ott van ez a Pete, aki sz.rrá alázta főleg a kapcsolat után xd, de ő volt az egyetlen, aki úgy bánt vele aminek előadja magát. Egy eldobható szexjátékkal.

Aztán nagy barátja Nicki Minaj-nak. A drága Nickinek, aki boldog boldogtalannak beszólogat a hírességek közül, úgyis, hogy nincs rá oka, ezért a legtöbb celeb utálja, aki folyton vergődik, hogy de már ő a "királynő" (xd kb mint az óvodában) és nem tűri mások sikereit, fenyeget másokat (mint Cardi B-t), aki kiadja mások számát, hogy mindenféle pszichopata zaklassa őt, meg a gyerekét, milyen ember az olyan, aki vele jóban van?

2019. nov. 4. 01:16
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem igazán ismerem, de szerintem a drogokat is tolja. Az alkoholproblémákról hallottam, a drog meg olyan, ami...hát, elég elterjedt ezekben a körökben. Szerintem konkrétan elkerülhetetlen...meg minek is kerülné el?! Az biztos hogy turné idején a sztárok nagyon szokták tolni a speedet, a kokain önbizalmat ad...részben megértem, abban az életvitelben amit képviselnek, a józanság átok tud lenni...ez egy ördögi kör, biztos vagyok benne hogy tolnak beléjük cuccokat, amiktől jobban bírják a "sztárságot". Az meg kit érdekel, hogy belehaltak 20 éven belül...akkor már úgysem lesznek anyagilag olyan jövedelmezőek. Sajnos üzleti szempontból ezek az emberek csak nagyon drága termékek...
2019. nov. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Azt nem értem, hogy aki ennyire nem szereti, ennyire negatív véleménye van róla, az miért azzal tölti a drága idejét, hogy offolja és litániát írjon olyan dolgokról, amikről fogalma sincs. Értem, hogy mindenki nagyon kiváncsi, de szerintem senkire sem tartozik, ez magánügy. Most, hogy ki mit gondol, teljesen lényegtelen, de az tény, hogy március óta turnén van, csak 2 hónap szünettel, azon kívül minden 2. és 3. napon előadása volt. Így, ha tényleg rendesen ivott vagy drogozott volna, akkor azt tudnánk. De ilyen nem történt. A cigi, az alkohol és a drogok nagyon rosszat tettek volna a hangjának, azonban annak sincsen semmi baja.
2019. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!