Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Ariana Grande...

Szerintetek Ariana Grande cigizik, füvezik vagy hasonlók?

Figyelt kérdés

2019. nov. 3. 17:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Olvasd már vissza! Xd

Az alkoholproblémáiról Ő MAGA beszélt. Azért tudjuk! Le van írva, nézz utána!

2019. nov. 7. 21:01
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Lady Gaga is bagózik 20 éve, iszik is meg drogozott(ik?) is rendesen, mégis milyen hangja van. Nem feltétlen mutatkozik meg (pláne nem azonnal) ha valaki ilyesmit csinál, pláne ha rendesen be van járatva a hangja, meg még rá is segítenek az autotune-nal. Grande még csak 25 éves, nyilván nem lesz olyan hangja mint mondjuk Horváth Charlie-nak.
2019. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
26%

Annyira bírom, amikor a rajongók minden objektív véleménybe belelátják a gyűlöletet és elkezdenej lepontozgatni :DDD Gratulálok te idióta!

Csak ha lenne egy kis eszed, látnád, hogy nem negatívat írtam a kis kedvenced ről és nem is utálom, hanem objektív feltételezést. Okoska...sajnos az ilyenek miatt kezdem tényleg megutálni azt az énekesnőt, kár érte, mert szerettem a zenéjét, de a rajongói nagy része olyan agymosott, hogy már miattuk nem vagyok képes ránézni se a csakra, komolyan...na pontozgassad le ezt is, te kis ostoba.

2019. nov. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%

Ja, drágám, még annyi, hogy nem a dizájnerdrogok meg a filmekben látott heroinból kéne kiindulni. :D Azt mondod, kiderült volna, ha drogozik turnén? Cica, szerinted miért tolják azokat a bizonyos drogokat? Hogy jobban teljesítsenek! A kedvenc Arianád talán nem teljesít jól?

Beyoncé pl be is vallja hogy spurizik koncertek előtt, és? Szar hangja van? Hát nem nagyon...

Na pontozgassad le ezt is!

2019. nov. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

#10

Pont ez az, hogy én bírtam a Grándét...

Sokáig a kedvenc sorozatokban mondtam V, mint Viktória-t.

Ahhoz képest, hogy egy amcsi sorozat, amiben gyerekek vannak, szerintem elég jó lett!

Több szimpatikus szereplővel, poénokkal, jó témákkal-helyzetekkel.

Szóval igen, én bírtam Cat-et ;)

És van pár zenéje ami tetszik is.

Amit meg most művel, az még mindig undorító! ;)

Ha szerinted meg normális, és szimpatizálsz vele, akkor gratulálok ! ;)

De gondolom neked aztán mindenről "van fogalmad" mert ha igen, akkor megoszthattad volna, velünk a "tudatlan okkal", ha meg nincs, akkor felesleges volt megszólalnod... De látszik, hogy mennyire nem értesz hozzá, mert (mint írtuk) elég lenne ha ránéznél, és nem írkálnál sületlenségeket.

Az meg hogy bevalja-e, vagy sem... Csak rajta múlik.

Ha nem akarja, hogy visszamondják neki, hogy te egy drogos @llat vagy, akkor nem jelent ki ilyet.

Addig meg csak gyanusítani lehet vele.

Vagy majd egyszer lekapják szétcsapva, aztán majd nem tudja letagadni, erről ennyit.

Az meg hogy a "cigi-alkohol-drog" rosszat tesz a hangjának... Igen :) Ez így igaz ! ;)

De nem mindegy, hogy mennyi idő alatt ;)

Majd, egy idő után rosszat FOG tenni a hangjának, MAJD meg fog látszódni rajta, kívül-belül!

Úgy érzem ehhez sem konyítasz annyira, de nem is nagyon baj :)

Én sem vagyok egy Zacher, de ez azért így elég gyenguszka érv volt...


Tehát az, hogy én szerettem a Grándét az egy dolog, De amivé lett, na azt utálom.

Egy nagyon egyszerű és közérthető példával élnék : Tételezzük fel, hogy én oda és vissza voltam a Stohl Andrástól... Mert akkora egy színész, akkora arc stb-stb...

De csinált egy olyan dolgot (utána lehet keresni, aki nem tudná) ami miatt számomra kevesebbet ér mint egy szh@ ros wc papír!

És azóta sem nőtt a szememben.


A lényeg, hogy sosem volt szimpatikus nekem :D illetve szh @rból még nagyobb szh @r lett számomra.

Az Ari meg elásta magát.

Nem utálom, mert nem bántott, nem is ismerem, de egyáltalán nem szimpi ahogyan viselkedik. Undorít.

"Egy vásárlóval kevesebb"


#14

Véleményem szerint nem teljesít jól :D

Nekem nem tetszik! :D

Szerintem szétüvöltözi amikor magasra kell menni, a hajlítások nagy része nem sikerül (ez persze nem minden előadására igaz, mivel nem láttam az összeset, csak párat, s azok ilyenek voltak )


Illetve szerintem Beyoncé-nek sincs jó hangja, de ő legalább bevallja ;) :D


De mind a 2 jobb mint a Bogi vagy a Tóth Gabi :D:D


(Ergó : A "haterek"-et én sem értem, hogy minek mennek oda írogatni akit utálnak, én sem megyek pl. byealexához vagy mondjuk Beyoncéhoz mert nem szeretem őket :D , de az más tészta, hogyha valaki "fan" volt de mondjuk megbotránkoztatja és nem ért vele egyet (pl. Arival) az azért nem ugyanaz!

És nem kéne egy kalap alá venni PONT az elvakult-agymosott fanoknak, mint írták ! ;) )

2019. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
7%

Mondjuk ez a felvétel sem semmi... -.-

[link]

2019. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!