Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Keanu Reeves miért lett...

Keanu Reeves miért lett ennyire felkapott?

Figyelt kérdés

Most néztem a spongyabob új részét és ugye cameozik benne és a kommenteknel latom hogy csak ezért fogjak megnezni stb

Ott van a cyberpunk szereplése is, meg ugy mindenhol ott van a fickó.

Mitől lett ennyire felkapott hirtelen?


2019. nov. 18. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon szerethető, visszafogott színész, aki ahhoz képest, hogy mennyi mindent elért, nagyon alázatos. Ráadásul sok tragédia érte, meghalt a legjobb barátja, a lánya halva született, a szerelme is meghalt, a húga rákos volt - szóval kijutott neki a személyes tragédiákból, meggyötörte az élet. Vannak blogok, amik vele foglalkoznak, paparazzi fotókat tesznek fel és kommentálják, van, ahol eszik, iszik, fagyizik, ilyen tök átlagos dolgokat csinál, szerintem itt az ember azt érzi, hogy ahhoz képest, hogy egy hollywoodi sztár, ő is egy közülünk, metrón utazik, pizzát eszik, ilyesmi.

Nem tartom kiemelkedően jó színésznek, de emberként nekem is szimpatikus, egy szeretetreméltó pasinak tűnik.

2019. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az egyeshez, egy végtelenül hétköznapi, rokonszenves, barátságos ember, aki a hatalmas hírnév és siker ellenére is megmaradt embernek, nem szaladt el vele a ló. Meg amúgy szerintem jó színész is.
2019. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mostanában lett felkapott, sokan szeretik már jó ideje.

Egyrészt egy igazán szeretetreméltó férfi, aki sok sztárral ellentétben nem hajszolja a hírnevet, így az ember könnyen azonosul vele, úgy érzi hogy ő is egy közülünk, hogy úgy mondjam.

Másrészt elég sok személyes tragédia érte élete során (nem akarom részletezni, sok online cikk foglalkozik vele ha esetleg kíváncsi vagy), emiatt sokan együttéreznek vele akik átéltek hasonlót.

Jó pár igazán emlékezetes alkotáshoz köthető a neve, mint a Mátrix, John Wick vagy a Constantine.

Az online közösség számára nyilván sokat dob a latban az aktuális Cyberpunkos szereplése is. Egy játékban nem annyira elterjedt viszontlátni a kedvenc sztárainkat, így ez mindenképp különlegesnek hat.

2019. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na meg örökké "fiatal":

[link]

2019. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!