Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Keanu Reeves tényleg halhatatlan?

Keanu Reeves tényleg halhatatlan?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi idős lehet? Talán már Jézus korában is élt? Lehet, hogy benne van a bibliában is?

2018. máj. 16. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Persze. A matrixban ragadt, azota halhatatlan.
2018. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
48%
Egy film színész szerinted sokáig él? Miért hiszed el a butaságot? Nagyon egy alaptalan életed lehet hogy közbe semmit nem tudsz az életről.
2018. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, talán próbáld leszúrni vagy valami ilyesmi, hogy megbizonyosodj a halhatatlanságáról. Mellesleg úgy tudom, hogy 54 éves, még tinédzser.
2018. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
97%

Szerintem igen, van benne valami!


Ha nem viselne szakállat meg nem öregítené magát, simán semmit sem változott a Mátrix óta és láttam a fotókat is a neten, szóval szerintem is gyanús a pali, de én nagyon kedvelem színészként és emberileg is és remélem, hogy tényleg halhatatlan!!

2018. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3%
@4 Amondó vagyok, hogy próbáljátok megkéselni és kiderül az igazság vagy kérdezzétek meg a plasztikai sebészét. Mondjuk én csak két filmjét ismerem. Az egyik a Matrix és a másik valami ördögösűzös horror vagy valami ilyesmi.ja, és ott van még az az űrlényes is.
2018. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
77%

A halhatatlanok nem attól halhatatlanok, hogy nem lehet őket megölni :D hanem attól hogy nem öregszenek.

Amúgy tényleg gyanús a csávó de ha itt tartunk akkor pl. Elijah Wood is.

2018. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Van benne valami esküszöm.

Meg nem mondanád róla, hogy 54 éves.

Iszonyatosan fiatalos már-már természetfeletti.

(És nem plasztikáztat)

2018. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen az!De hogyhogy nem tudtad ezt eddig????
2018. máj. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Remélem igen.

Kicsi Neo...😍😍😍

2018. máj. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Még most is nagyon édes kis pofija van! Nem öregszik! Lehet, hogy tényleg halhatatlan, azért gyanús!
2018. máj. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!