Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Megfigyeltétek már, hogy azok...

Megfigyeltétek már, hogy azok a celebek, akiknek "nincs idejük" az esküvőjükre, általában röviddel a kijelentés után szakítanak?

Figyelt kérdés

Én már nagyon sokszor megfigyeltem.

Most az alábbi cikkbe futottam bele:


[link]


Szegényeknek "nem jön össze".

Dubaiban szeretnék, de az sok pénz, ezért Pest környéke marad.

9 év együttlét, 5 év jegyesség alatt ez nem fért bele, nyilván nem pénz miatt.


De sok más pár is lenyilatkozta már ezt, vagy hasonlót. Túl sok fellépés, nincs egy szabad hétvégéje... Aha... arra, akit a legjobban szeretsz, akivel le akarod élni az életed? Mert a pénz fontosabb.

Sokan azt nyilatkozzák, hogy nincs idejük, nem tudnak előre tervezni.

Akkor egy fellépést hogy terveznek fél évvel későbbre?

Az esküvő sem lenne másképp, van egy fix időpont, arra a hétvégére nem vállal haknit, ennyi.



2019. dec. 24. 14:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Látod, hogy mégis van hírértéke, hiszen itt beszélgetünk róla :] Egyébként ez nem csak celebeknél fordul elő. Sajnos teljesen általános dolog, hogy a párkapcsolat csak egyfajta kirakati termék
2019. dec. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mint Horvath Cintia meg az elözö focista pasija. Beharangoztak az esküvöt nagy dirrel-durral, fotozkodas interju stb. Mostmeg par honap elteltevel egy ujabb focistat nyü. Aki mellesleg rohadt csunya. Mondjuk Cintia nagyon szep es csinos,jo izlese van de üvölt a szemeböl az osotbasag. Elmondasa szerint Master fokozatu diplomaja van Media es KOmmunikacio szakon, de az instgramjan a BIO-ban ezt mar nem birta rendesen kiirni. Ketlem, hogy lenne diplomaja.

A sokan_kertetek oldal hivta fel a figyelmet, hogy javitani kene.

2020. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!