Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van ennyi kérdés Vecsei...

Miért van ennyi kérdés Vecsei H. Miklósról?

Figyelt kérdés
Mivel itt kb hetente jön szembe egy kérdés róla megnéztem ki ez,de nem értem miért érdekel mindenkit ennyire a magánélete. Beavatna valaki hogy miért kell itt pletykálni róla?

2019. dec. 28. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Amiért a kínai popegyüttesekről, Ariana Grandéról meg Dancsó Péterről is állandóan: van egy-két élettelen, aki kinéz magának egy-egy celebet és folyamatosan "kérdéseket" irkál róla. Ezzel azt a látszatot kelti hogy sokan odavannak érte, holott ő egyedül akit érdekel, szerintem 10-ből 9 ember azt se tudja ez a Vecsei pl. kicsoda (én se, sehol máshol nem találkoztam ezzel a névvel a gyakorin kívül, itt viszont tényleg állandóan nyáladzik rá valaki).
2019. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Hát engem nagyon idegesítenek a vecseis kérdések. Tinipitsák tereferélnek arról, hogy XY pitsa illik-e a bájgunárhoz, vagy sem, aztán, ha szólsz nekik, hogy ez nem egy fórum, és nem is fan-site, akkor meg még nekik áll feljebb. Szerintem a moderátoroknak törölniük kéne az összes topic-ként működő vecseis kérdést.
2019. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
És ezzel lett még egy felesleges... de tényleg ennek a kérdésnek mi értelme volt? Sok van róla, de kérdések...ezért-azért ki mit akar tudni (vagy nem tudom mi)
2019. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Snooch válasza:
23%

#1

azok a kínai popegyüttesek valójában koreaiak, de ne zavartasd magad :)

2019. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Szia sznúcs!


Te vagy az egyik "főkolompos", így - úgy vélem - bátran szerezhetem hozzád a kérdést: miért nem csináltok egy vecseis fórumot vagy fan-site-ot valahol máshol, és takarodtok el innen? Annyi ingyenes platform van: index fórumok, blog.hu, g-portál stb.

2019. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
*szegezhetem
2019. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Kedves sznúcs!


A kis kedvenceid jó ha tudják hol van Európa, szóval kár azon rúgozni, hogy melyik vágottszemű banda rémdiktatúrája által kitermelt próbababa-szerű sztárocskáiról van szó. Lehet, jövőre már a kínai "zene" lesz a "menci". Inkább arról regélj, hogy mi célotok (neked meg a pár hasonszőrű tinicsajnak) az idióta vecseis álkérdésekkel!

2019. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Én nem akarok beleszólni ( tudom akkor ne tegyem) de nem mindegy ki milyen kérdést tesz fel?? Úgy is mindenki azt keresi ami ot érdekli vagy épp olyan kérdést tesz fel. Akit meg ez nem érdekel úgy se megy ra. Legalább is én nem megyek ra olyanra. Sok olyan van megse adok fent rajta, de lehet csak én gondolom rosszul!
2019. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

8


Nem mindegy, nagyon nem. Az oldalnak vannak szabályai. Itt kérdéseket kéne feltenni, ez nem fórum.

2019. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
De hat kérdések csak a válaszok tovabbgorgetik....
2019. dec. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!